Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Grudzień 2014

styczeń

13

2015

Audycja radiowa

Zapraszamy do wysłuchania ostatniej audycji "Biznes, ludzie, rozwój", którą współtworzymy z Radiem Kielce  
czytaj więcej

grudzień

12

2014

Witamy nowe firmy w naszym gronie!

Z przyjemnością informujemy, że nasz Związek rośnie w siłę.   Grono naszych członków w drugiej połowie roku powiększyło się o kolejne kilka przedsiębiorstw, które myślą długofalowo i dostrzegają, że biznes to nie tylko pieniądze.  
czytaj więcej

grudzień

03

2014

Konsumpcja i inwestycje napędzają gospodarkę

PKB w 3. kwartale 2014 r. wzrósł o 3,3 proc. - potwierdził GUS. Spożycie indywidualne zwiększyło się o 3,2 proc. a inwestycje o 9,9 proc. Komentarz dr Małgorzaty Starczewskiej-Krzysztoszek, głównej ekonomistki Konfederacji Lewiatan
czytaj więcej

grudzień

08

2014

Stanowisko w sprawie kryteriów formalnych w ramach RPO

Stanowisko Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan w sprawie kryteriów formalnych wyboru projektów w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020 (Oś priorytetowa 2. Konkurencyjna gospodarka)  
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.

Update cookies preferences