Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Marzec 2016

marzec

15

2016

Webcast „Wyzwania dla firm rodzinnych 2016”

Zapraszamy na seminarium online 17 marca godz. 10.00-11.00 na temat: Co czeka firmy rodzinne w roku 2016 i kolejnych latach?
czytaj więcej

marzec

11

2016

„Laur Świętokrzyski 2015”

Serdecznie Państwu przypominamy, że do 18 marca 2016 można składać wnioski o przyznanie nagrody Laur Świętokrzyski. Uroczysta gala, podczas której wręczone zostaną „Laury Świętokrzyskie”, odbędzie się 29 kwietnia w Centrum Kongresowym Targi Kielce.
czytaj więcej

marzec

10

2016

Wyzwania dla firm rodzinnych- cykl spotkań

Serdecznie Państwa zapraszamy do udziału w spotkaniach, podczas których będzie prowadzona dyskusja o wyzwaniach stojących przed firmami rodzinnymi w najbliższych latach.  
czytaj więcej

marzec

09

2016

Pierwsze oznaki wiosny na rynku pracy

W lutym br. stopa bezrobocia wyniosła 10,3 proc., czyli tyle samo co w styczniu  – szacuje Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Komentarz prof. Jacka Męciny, doradcy zarządu Konfederacji Lewiatan
czytaj więcej

marzec

07

2016

Lewiatan zaniepokojony zmianami w dyrektywie o delegowaniu pracowników

Jutro Komisja Europejska przedstawi nowelizację dyrektywy o delegowaniu pracowników, na podstawie której firmy mogą wysyłać czasowo osoby do pracy w innych krajach UE w ramach świadczonych usług. Nowe przepisy, np. ograniczenie okresu delegowania, zrównanie płac wysyłanych pracowników z wynagrodzeniami osób...
czytaj więcej

marzec

02

2016

Cykl spotkań informacyjnych działania 1.2 POPW

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych spotkaniach informacyjnych dotyczących działania 1.2 Programu Operacyjnego Polska Wschodnia „Internacjonalizacja MŚP", które odbędą się w 5 miastach Polski Wschodniej.
czytaj więcej

marzec

01

2016

Przemysł ciągle podstawą wzrostu gospodarki

W lutym wskaźnik PMI polskiego sektora przemysłowego wzrósł do poziomu 52,8 z 50,9 w styczniu br. i był to najlepszy wynik od lipca 2015 r. - podał Markit.
czytaj więcej

marzec

04

2016

Kieleckie Dni Biznesu. Tu biznes spotyka się z nauką!

Wydarzenie odbędzie się 15-16 marca 2016 roku w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu na Wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.  
czytaj więcej

marzec

04

2016

Platformy startowe dla nowych pomysłów

1 marca 2016 roku otworzyła się szansa dla młodych mieszkańców Świętokrzyskiego, którzy chcą rozwijać swój biznes w Polsce Wschodniej. Ruszyła strona internetowa www.platformystartowe.gov.pl na której trzy Platformy Startowe, wyłonione przez Polską Agencję Rozwoju...
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.

Update cookies preferences