Technopark Kielce Digital Innovation Hub

Technopark Kielce Digital Innovation Hub

Obecnie Twoja firma nie może tylko przyglądać się cyfrowej rewolucji - nadszedł czas wziąć w niej udział i czerpać z tego wymierne korzyści. Automatyzacja procesów, zarządzanie danymi w chmurze czy inne innowacyjne narzędzia współpracy pozwalają na oszczędność czasu, zasobów i kosztów. Dzięki współpracy w ramach Technopark Kielce DIH, stanowiącego centrum cyfrowych możliwości, możesz to zrobić znacznie szybciej i efektywniej. 

Aplikuj

Technopark Kielce Digital Innovation Hub - celem projektu jest stworzenie w regionie efektywnego i rozpoznawalnego ekosystemu wspierającego procesy cyfryzacji u świętokrzyskich mikro, małych i średnich przedsiębiorców (MŚP), współpracującego z siecią EDIH w całej Unii Europejskiej, zapewniającego wsparcie w procesie efektywnej cyfrowej transformacji organizacyjnej i/lub cyfryzacji produktów i usług 

#FunduszeUE  #FunduszeEuropejskie

Dla kogo jest Technopark Kielce Digital Innovation Hub (TKDIH)?

dla małych i średnich przedsiębiorstw

dla firm z województwa świętokrzyskiego

dla branży budowniczej, metalowo-odlewniczej, energetycznej, targowo-kongresowej, turystyki prozdrowotnej, ICT i przetwórstwa spożywczego

Od 1 stycznia 2023 r. ŚZPP Lewiatan wspólnie z Liderem - Kieleckim Parkiem Technologicznym oraz Partnerami realizuje projekt "Technopark Kielce Digital Innovation Hub", a tym samym współtworzy jedyny w regionie Europejski Hub Innowacji Cyfrowych (EDIH). 

Technopark Kielce Digital Innovation Hub to centrum cyfrowych możliwości, które wspiera małe i średnie przedsiębiorstwa w przeprowadzaniu zmian i podnoszeniu poziomu swoich usług. 

Jak Technopark Kielce DIH pomaga? Nasz zespół ekspertów i partnerów technologicznych przeprowadza audyty w Twojej firmie, aby zidentyfikować obszary, w których digitalizacja może przynieść największe korzyści. Od analizy procesów biznesowych po ocenę infrastruktury IT, jesteśmy, aby pomóc Ci znaleźć właściwą drogę do cyfrowej transformacji.

ŚZPP Lewiatan poprzez zaangażowanie w projekt swoich ekspertów cyfryzacji, oferuje firmom uczestniczącym w projekcie następujące usługi:

Zapewniamy kompleksowe wsparcie

Technopark Kielce DIH wspiera przedsiębiorstwa w zakresie:

Automatyzacja
i robotyzacja procesów

Internet rzeczy (IoT)

Sztuczna Inteligencja (AI)

Cloud computing

Technologia cyfrowego procesu budowania (BIM)

Cyberbezpieczeństwo

 

Update cookies preferences