Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Lipiec 2014

lipiec

28

2014

II Forum inwestycyjne "Winniczyzna - biznes w centrum Ukrainy"

Szanowni Państwo, Serdecznie informujemy o zaproszeniu do udziału w II Forum inwestycyjnym „Winniczyzna – biznes w centrum Ukrainy” zaplanowanym w Winnicy (Ukraina) w dniu 21 sierpnia 2014 roku.
czytaj więcej

lipiec

28

2014

Spotkanie z Ministrem Jackiem Męciną

23 lipca br. w Siedzibie Konfederacji Lewiatan odbyło się spotkanie z prof. Jackiem Męciną – Wiceministrem Pracy i Polityki Społecznej. Celem spotkania było omówienie istotnych elementów nowej ustawy oraz form współpracy organizacji pracodawców z Urzędami Pracy i pozostałymi uczestnikami Rad Rynku...
czytaj więcej

lipiec

28

2014

Rewolucja w zamówieniach publicznych - koniec z najniższą ceną

Cena nie będzie już wyłącznym kryterium rozstrzygania przetargów, a wykonawcy mają zatrudniać pracowników na etat - zdecydował Sejm nowelizując Prawo zamówień publicznych. Nowe przepisy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców - uważa Konfederacja Lewiatan.
czytaj więcej

lipiec

23

2014

Pieniądze dla MŚP ożywią gospdarkę

Nawet 25 mld euro dodatkowego finansowania dla małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP) – to efekt porozumienia podpisanego właśnie przez Komisję Europejską i Europejski Fundusz Inwestycyjny (EFI). – Małe i średnie firmy są podstawą gospodarki UE i miejscem, gdzie tworzy się 85 proc. wszystkich nowych miejsc pracy – przypomina komisarz...
czytaj więcej

lipiec

22

2014

Rynek, biznes, praca - nasz magazyn

Z przyjemnością przedstawiamy Państwo dwa pierwsze numery naszego magazynu "Rynek, biznes, praca". Znajdą w nim Państwo liczne informacje na temat gospodarki, przedsiębiorczości i szeroko rozumianego rozwoju regionu.
czytaj więcej

lipiec

21

2014

Sprawozdanie z prac na projektem ustawy PZP

W ostatnim czasie prace nad  projektem ustawy Prawo zamówień publicznych (druk 1653) zakończyła Podkomisja ds. zmian w Prawie zamówień publicznych pod przewodnictwem Poseł Małgorzaty Janyski (Pani Poseł została powołana na Przewodniczącą po tym jak z mandatu zrezygnował Poseł Adam Szejnfeld – został bowiem wybrany na...
czytaj więcej

lipiec

18

2014

Konsultacje ustawy o zmianie ustawy - Ordynacja podatkowa

W imieniu Konfederacji przekazujemy do konsultacji projekt z dnia 9 lipca 2014 r. ustawy o zmianie ustawy - Ordynacja podatkowa oraz niektórych innych ustaw, który sporządzony został na podstawie założeń przyjętych przez Radę Ministrów w dniu 18 marca 2014 r.  
czytaj więcej

lipiec

16

2014

Bezpłatne szkolenia językowe!!

Szanowni Państwo, Z przyjemnością informujemy o możliwości skorzystania z bezpłatnych szkoleń w zakresie języka angielskiego (szkolenia ogólne i biznesowe).  
czytaj więcej

lipiec

14

2014

Letnie spotkanie przyjaciół Lewiatana

11 lipca, odbyło się tradycyjne letnie spotkanie przyjaciół Lewiatana. Uczestniczyli w nim przedsiębiorcy, członkowie Konfederacji Lewiatan, politycy, przedstawiciele mediów.
czytaj więcej

lipiec

04

2014

Program Budowy Dróg Krajowych - zapraszamy do zgłaszania uwag

Zachęcamy do składania uwag w sprawie Programu Budowy Dróg Krajowych. Dokument znajduje się poniżej. Wszystkie uwagi prosimy przesyłać do specjalisty Konfederacji Lewiatan, Pana Sławomira Arczewskiego, sarczewski@konfederacjalewiatan.pl, tel. 22 55...
czytaj więcej

lipiec

01

2014

Gospodarstwa domowe ostrożnie wydają pieniądze

Sprzedaż detaliczna w maju br. wzrosła o 3,8 proc. (w cenach bieżących) - podał GUS.  
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.

Update cookies preferences