Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Czerwiec 2024

czerwiec

27

2024

Apel biznesu do przywódców UE. Silne firmy są gwarancją naszego bezpieczeństwa

Dzisiaj (27 czerwca) rozpoczyna się szczyt Rady Europejskiej. Szefowie państw i rządów będą rozmawiali m.in. o przyszłości przemysłu obronnego w UE. Przedstawiciele biznesu z krajów skandynawskich, bałtyckich oraz Europy Środkowo-Wschodniej, w tym Konfederacja Lewiatan, apelują do przywódców i unijnych instytucji o...
czytaj więcej

czerwiec

24

2024

Webinar: Jak sprostać raportowaniu w zakresie zrównoważonego rozwoju w 2025?

Zapraszamy na bezpłatny webinar z zakresu zrónoważonego rozwoju już 26.06.2024 od g. 10:00
czytaj więcej

czerwiec

21

2024

Trzynasta edycja Europejskiego Forum Nowych Idei

Zapraszamy na trzynastą już edycję Europejskiego Forum Nowych Idei w dniach 16-18 października, jak co roku w Sopocie.
czytaj więcej

czerwiec

17

2024

Sygnalista nie zgłosi naruszeń z zakresu prawa pracy

Sejm przyjął poprawki Senatu do ustawy o ochronie sygnalistów, które zakładają m.in. wykreślenie prawa pracy z katalogu obszarów, w ramach których będzie można dokonać zgłoszenia naruszeń. Konfederacja Lewiatan apelowała o to od kilku miesięcy.
czytaj więcej

czerwiec

14

2024

Inflacja pod kontrolą. W czerwcu też wzrośnie, ale niewiele

Ceny towarów i usług konsumpcyjnych w maju br. w porównaniu z analogicznym miesiącem ubiegłego roku wzrosły o 2,5%. W stosunku do poprzedniego miesiąca były wyższe o 0,1% - podał GUS.
czytaj więcej

czerwiec

11

2024

Maciej Witucki członkiem Biznesowej Rady Doradczej dla Ukrainy

Prezydent Konfederacji Lewiatan Maciej Witucki wszedł w skład międzynarodowej Biznesowej Rady Doradczej dla Ukrainy (Business Advisory Council, BAC), która ma doradzać Multi-agency Donor Coordination Platform for Ukraine (MDCP), jak najlepiej inwestować pieniądze zbierane przez rządy i różne instytucje międzynarodowe na pomoc...
czytaj więcej

czerwiec

10

2024

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości prezentuje nowy raport: "Zagrożenia dla przedsiębiorstw sektora MŚP i interesu narodowego w erze cyfryzacji".

Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości przedstawia najnowszy raport zatytułowany "Zagrożenia dla przedsiębiorstw sektora MŚP i interesu narodowego w erze cyfryzacji". Dokument ten stanowi istotny krok w kontynuacji rozważań nad luką cyfrową i zagrożeniami, jakie niosą ze sobą nowoczesne technologie dla małych i średnich...
czytaj więcej

czerwiec

07

2024

Networki we wtorki 11 czerwca w KPT

„Networki we wtorki” to spotkania, podczas których w swobodnej atmosferze można nawiązywać i rozwijać kontakty biznesowe.
czytaj więcej

czerwiec

07

2024

Sygnalizowanie nie powinno obejmować prawa pracy

Wprowadzenie do projektu ustawy o ochronie sygnalistów przepisów dotyczących prawa pracy, które miało być objęte procedurą zgłoszenia, od początku budziło kontrowersje i zastrzeżenia. Dobrze więc się stało, że Senat zaproponował poprawki do ustawy i wykreślił prawo pracy z tej procedury – uważa Konfederacja Lewiatan.
czytaj więcej

czerwiec

07

2024

Biznes to relacje - RELACJA

Wyjątkowo w pierwszy czwartek czerwca odbyło się spotkanie z cyklu „Biznes to relacje”.
czytaj więcej

czerwiec

04

2024

Walne Zgromadzenie Członków ŚZPP Lewiatan

Zarząd Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan zaprasza Członków na sprawozdawcze Walne Zgromadzenie, które odbędzie się w dn. 18 czerwca br. (wtorek) o godz. 17:00 w pierwszym terminie lub o godz. 18:00 w drugim terminie w Hotelu 365*** przy alei Na Stadion 365 w Kielcach.
czytaj więcej

czerwiec

04

2024

Już w czwartek ostatnie spotkanie z cyklu: Biznes to relacje!

Zapraszamy na ostatnie w tym półroczu spotkanie przedsiębiorców z serii Biznes to relacje połączone z elementem edukacyjnym dotyczącym wykorzystania sztucznej inteligencji AI w biznesie.
czytaj więcej

czerwiec

03

2024

Wiosna bez długów - szkolenie ZUS

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Kielcach prowadzi bezpłatne szkolenie w formie on-line za pośrednictwem platformy WEBEX dedykowane dla księgowych, doradców podatkowych, biur rachunkowych, podmiotów obsługujących płatników składek. 
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.

Update cookies preferences