Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Lipiec 2015

lipiec

30

2015

Bez ulgi na badania i rozwój nie zwiększymy konkurencyjności gospodarki

Jesteśmy jedną z trzech gospodarek w Europie, gdzie nie istnieją żadne zachęty podatkowe dla inwestycji badawczo-rozwojowych. Poza nami jedynie Niemcy i Szwajcarzy nie wprowadzili zachęt. Jeżeli chcemy zwiększyć konkurencyjność polskich przedsiębiorców i poziom inwestycji w badania i rozwój w Polsce firm zagranicznych, powinniśmy...
czytaj więcej

lipiec

27

2015

Mecz Vive Tauron Kielce

W imieniu klubu Vive Tauron Kielce zapraszamy serdecznie Państwa, przedsiębiorców z województwa świętokrzyskiego na mecz piłki ręcznej pomiędzy Vive a jednym z faworytów tegorocznej Ligi Mistrzów, francuskim Paris Saint Germain.  
czytaj więcej

lipiec

23

2015

Oferty importowe z Korei Południowej

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Seulu przesyła zbiorcze zestawienie zapytań otrzymanych od koreańskich przedsiębiorców zainteresowanych nawiązaniem współpracy z firmami z Polski.  
czytaj więcej

lipiec

20

2015

Nowe publikacje WUP Kielce

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach opublikował najnowsze opracowania analityczno-statystyczne dotyczące sytuacji na rynku pracy w regionie.  
czytaj więcej

lipiec

15

2015

Perspektywy rozwoju przedsiębiorstw z woj. świętokrzyskiego

Jeśli mają Państwo pewne uwagi w zakresie warunków prowadzenia działalności gospodarczej - prosimy o wyrażenie ich w poniższej ankiecie. Przygotował ją jeden z naszych ekspertów - dr Artur Boruch. Jej celem jest poznanie nastrojów przedsiębiorstw oraz perspektyw rozwoju przedsiębiorczości w województwie. Jej wyniki będą bardzo pomocne...
czytaj więcej

lipiec

09

2015

Kompas przedsiębiorcy - cykla szkoleń dla menadżerów

Podejmowanie decyzji, co do kierunku rozwoju firmy, to niełatwa sprawa. Każdy właściciel i każdy menedżer nie raz pomyślał, że przydałby się jakiś kompas. A że wakacyjny okres sprzyja podróżom, zapraszamy we wspólną podróż w … przyszłość – Państwa i Państwa firm.  
czytaj więcej

lipiec

09

2015

Praca z dostawą do domu - akcja rekrutacyjna

Zachęcamy pracodawców do wzięcia udziału w nietypowej inicjatywie rekrutacyjnej. Akcja nazywa się „Praca z dostawą do domu” i jest prowadzona przez Agencję Pracy Tymczasowej Crafts.  
czytaj więcej

lipiec

03

2015

Konsultacje podstawy programowej kształcenia w zawodach

Do końca września trwają konsultacje podstawy programowej w szkołach zawodowych. "Pracodawcy, czekamy na Wasze opinie" - apeluje Ministerstwo Edukacji Narodowej.  
czytaj więcej

lipiec

01

2015

SUPON - nasz członek - obchodzi 15-lecie

1lipca 2015 roku mija 15 lat od prywatyzacji działającego od 1958 r. Przedsiębiorstwa Handlowo-Technicznego „SUPON” Kielce. 1 lipca 2000 roku ówczesny wojewoda świętokrzyski Wojciech Lubawski przekazał przedsiębiorstwo w leasing spółce pracowniczej. Ministerstwo Skarbu Państwa uznało te prywatyzację za wręcz...
czytaj więcej

lipiec

01

2015

Bezzwrotne dotacje dla firm z kłopotami

Istnieje możliwość uzyskania bezzwrotnej pomocy finansowej dla przedsiębiorców, u których przejściowo pogorszyły się warunki prowadzenia działalności gospodarczej. Dotacja przeznaczona powinna być na utrzymanie miejsc pracy. W szczególności dotyczy to tych, którzy ucierpieli w wyniku ograniczenia wwozu towarów na...
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.

Update cookies preferences