Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Marzec 2019

marzec

22

2019

Czego polski biznes oczekuje od UE? - ankieta Konfederacji Lewiatan

Czego polski biznes oczekuje od UE - ankieta Konfederacji Lewiatan dla przedsiębiorców Przekazujemy na Państwa ręce ankietę, dzięki której chcemy lepiej poznać Państwa zdanie na temat kierunków rozwoju współpracy na poziomie...
czytaj więcej

marzec

22

2019

ŚZPP Lewiatan partnerem "Inwestuj w Kielcach"

ŚZPP Lewiatan włączył się w organizację tegorocznej edycji konferencji organizowanej przez Urząd Miasta Kielce - „Inwestuj w Kielcach”. Wydarzenie skierowane jest do środowiska gospodarczego Kielc i regionu. Podczas spotkania poznamy m.in. zachęty inwestycyjne, istniejące i planowane programy wsparcia dla biznesu. Udział w wydarzeniu...
czytaj więcej

marzec

28

2019

Bezpłatne szkolenie: Regulacje dotyczące zatrudnienia - prawo pracy 2019

marzec

20

2019

Zapraszamy na spotkanie z cyklu O Biznesie przy kawie

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan zaprasza na pierwsze w tym roku spotkanie z cyklu „O biznesie przy kawie”, które odbędzie się 21 marca 2019 roku o godz. 16.00 w Terminalu Spotkań ul. Głowackiego 9 w Kielcach.  O godzinie 17:30 zapraszamy na...
czytaj więcej

marzec

01

2019

nagroda rupniewski

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż Stanisław Rupniewski został laureatem Nagrody Miasta Kielce. Stanisław Rupniewski jest prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa Handlowo- Technicznego Supon Sp. z o.o., które jest członkiem Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan.   
czytaj więcej

marzec

07

2019

Korpus Fachowców- grant wspierający uczniów

W ramach grantu pn. „Korpus Fachowców – współpraca dla efektywnego kształcenia praktycznego w branży gastronomiczno-hotelarskiej” realizowanego przez ŚZPP Lewiatan od września 2018 wsparciem zostało objętych łącznie 68 uczniów, którzy przygotowują się do wykonywania zawodu technik żywienia i usług gastronomicznych...
czytaj więcej

marzec

07

2019

II Regionalne Forum Branży Metalowo-Odlewniczej już 27 marca

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Staropolskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej, jako Koordynator Konsorcjum na rzecz rozwoju inteligentnej specjalizacji Województwa Świętokrzyskiego- branża metalowo- odlewnicza, zaprasza na II Regionalne Forum Branży Metalowo-Odlewniczej- optymalizacja produkcji i zwiększenie rentowności...
czytaj więcej

marzec

13

2019

Ankieta dotycząca oczekiwań przedsiębiorców wobec władz Miasta Kielce

Zachęcamy Państwa do wypełnienia krótkiej elektronicznej ankiety, której celem jest poznanie aktualnych potrzeb i oczekiwań naszych przedsiębiorców wobec władz Miasta Kielce i Urzędu Miasta oraz problemów z jakimi przedsiębiorcy spotykają się w codziennej pracy.    
czytaj więcej

marzec

25

2019

Bezpłatne szkolenie z zakresu legalności zatrudnienia cudzoziemców

 Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan wraz z Państwową Inspekcją Pracy zapraszają na bezpłatne szkolenie dotyczące legalności zatrudnienia cudzoziemców.  
czytaj więcej

marzec

25

2019

Szkolenie z zakresu regulacji dot. zatrudnienia już za nami!

W zeszły piątek- 22 marca 2019- w Terminalu Spotkań odbyło się szkolenie "Regulacje dot. zatrudnienia- prawo pracy 2019". Szkolenie zostało zorganizowane wspólnie przez ŚZPP Lewiatan i Konfederację Lewiatan. 
czytaj więcej

marzec

25

2019

O biznesie przy kawie- spotkanie integracyjne

W czwartek 21 marca 2019 odbyło się integracyjne spotkanie firm członkowskich Związku w ramach cyklu "O biznesie przy kawie".  
czytaj więcej

marzec

28

2019

Zapraszamy na konferencję dot. PPK

Serdecznie zapraszamy Państwa na konferencę dot. Pracowniczych Palnów Kapitałowych. Jest ona organizowana przez Polski Fundusz Rozwoju wraz z Wojewodą Świętokrzyskim pod patronatem Ministerstwa Finansów. Konferencja jest  dedykowana przedstawicielom największych przedsiębiorstw w Polsce.
czytaj więcej

marzec

28

2019

Szkolenie- legalność zatrudnienia cudzoziemców

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan wraz z Okręgowym Ispektoratem Państwowej Inspekcji Pracy w Kielcach zorganizował szkolenie dot. legalności zatrudnienia cudzoziemców.   
czytaj więcej

marzec

28

2019

Bezpłatne szkolenie z ZUS dotyczące ubezpieczeń społecznych

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapraszają na bezpłatne szkolenie z zakresu ubezpieczeń społecznych dla przedsiębiorców i ich pracowników.   
czytaj więcej

marzec

29

2019

Korpus Fachowców- co nowego u uczniów?

Przedstawiamy kolejną fotorelację dotycząca grantu Korpus Fachowców.
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.

Update cookies preferences