Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Gala wręczenia nagród "Lider aktywności gospodarczej powiatu włoszczowskiego"

W piatek 25.01.2018 we Włoszczowie Pani Prezes Małgorzata Suchodolska - KDF Małgorzata Suchodolska wręczałą nagrody laureatom konkursu "Lider przedsiębiorczości powiatu włoszczowskiego" zorganizowanego przez Lokalną Grupę Działania "Region Włoszczowski".

Do udziału w konkursie zgłosiło się 10 firm, które powstały w ramach środków pozyskanych od Lokalnej Grupy Działania „Region Włoszczowski” od 2016 roku. Były to:

- Damian Stępień Usługi rekreacyjne

- DEKORACJE Dominika Flaszka

- Cukiernia Sweet Cake Grzegorz Staszczyk

- Wędliny z domowej spiżarni Agnieszka Ziółkowska

- PPHU FROS Zajazd „Mnich” Anna Franków

- Rolma- agro Anna Pasoń

-„Ideal Front” Kamil Załóg

- AnParis dekoracje Anna Cykowska

- Biuro Rachunkowe Robert Dudziński

- BB Diet Clinic Bogna Batko

 

Zgłoszenia uczestników odnosiły się do następujących aspektów: Zastosowanie rozwiązań innowacyjnych w przedsiębiorstwie, Opis rynków zbytu, Sposób promocji przedsiębiorstwa, Działania na rzecz podnoszenia kwalifikacji pracowników, Opis potencjału firmy, planów na przyszłość.

Jury konkursowe w składzie:

- Małgorzata Suchodolska - Przewodnicząca Jury –Wiceprezes Zarządu Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan,

- Jerzy Wiśniewski – Współwłaściciel firmy Tacho-Kontrol z Włoszczowy,

- Grzegorz Kącki – Prezes Zarządu ZPD „Arbor” z Włoszczowy,

- Cezary Huć – Wiceprezes Lokalnej Grupy Działania „Region Włoszczowski”

 

po wnikliwej analizie zgłoszeń konkursowych, postanowiło przyznać tytuł „Lidera aktywności gospodarczej regionu włoszczowskiego” w trzech kategoriach.

Wyniki prezentują się następująco:

 

Kategoria I - Zastosowanie rozwiązań innowacyjnych w przedsiębiorstwie – Firma „Ideal Front. Kamil Załóg” z Ciężkowic, gmina Gidle

Kategoria II - Działania na rzecz podnoszenia kwalifikacji pracowników – „BB Diet Clinic Bogna Batko” z Koniecpola

Kategoria III – Potencjał firmy, plany na przyszłość – „Dekoracje. Dominika Flaszka” z miejscowości Dudki, gmina Kobiele Wielkie.

 

Serdecznie gratulujemy laureatom!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i życzymy sukcesów w prowadzeniu swoich działalności gospodarczej.

Gościem specjalnym gali byli Kuba Sienkiewicz, lider zespołu Elektryczne Gitary oraz Leszek Bonar, dziennikarz TVP Łódź, którzy zaprezentowali recital największych przebojów z repertuaru artysty.

Ostatnia część gali poświęcona była Włoszczowskiemu Stowarzyszeniu Opieki Paliatywnej. Prezes Stowarzyszenia Pani Joanna Śpiechowicz opowiedziała jak wygląda działalność włoszczowskiego hospicjum prowadzonego przez stowarzyszenie. Swoją refleksją na temat pracy w obszarze opieki paliatywnej podzielił się również Kuba Sienkiewicz, który czynnie wykonuje zawód lekarza neurologa. Po zakończonej rozmowie wyświetlono wzruszającą prezentację pokazującą jak wygląda praca włoszczowskiego hospicjum. Uwieńczeniem tej części gali była zbiórka pieniężna na rzecz Włoszczowskiego Stowarzyszenia Opieki Paliatywnej. Zebrana kwota to 6 390 zł.

Wszystkim darczyńcom dziękujemy za okazane serce i hojność!