Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Cykl Webinariów PPK - Plany, Prognozy, Komentarze

Zespół PFR Portalu PPK zaprasza do udziału w nowym cyklu otwartych spotkań online adresowanych zarówno do pracodawców, jak i do pracowników.
Od 9 lipca w każdy czwartek przez pół godziny eksperci będa rozmawiać o bieżących sprawach dotyczących PPK. Seria webinarów ma przedstawić w przystępnej formule aktualne i najistotniejsze z punktu widzenia uczestników oraz pracodawców informacje dotyczące Pracowniczych Planów Kapitałowych.
Co tydzień organizatorzy będą dostarczać nową dawkę wiedzy przygotowaną przez zespół PFR Portal PPK. Nie zabraknie również ciekawych gości. Raz w miesiącu prezes PFR Portal PPK Robert Zapotoczny będzie rozmawiał z zaproszonymi ekspertami na temat aktualnej sytuacji na rynku kapitałowym, jego kierunkach rozwoju i o ogólnej sytuacji ekonomicznej otaczającego nas świata. W pozostałych modułach poruszymy aspekty dotyczące instytucji finansowych, zmian w PPK oraz naszego portalu – www.mojeppk.pl
Cykl „PPK - plany, prognozy, komentarze” będzie miał swoją stałą godzinę – w każdy czwartek zawsze o 11:00.
Harmonogram najbliższych spotkań w ramach „PPK - plany, prognozy, komentarze” przedstawia się następująco:
- O oszczędzaniu długoterminowym i jego wpływie na sytuację makroekonomiczną - rozmowa prezesa PFR Portal PPK Roberta Zapotocznego z zaproszonym ekspertem.  
- O inwestowaniu słów kilka, czyli co może zaoferować Instytucja Finansowa - porozmawiamy o polityce inwestycyjnej funduszy zdefiniowanej daty, ich ofertach oraz korzyściach z nich wynikających.
- Nie takie PPK straszne, czyli o nowych lub planowanych zmianach w PPK - o aktualnych zmianach w ustawie, nowelizacjach i wszelkich istotnych aktualnościach.
- 2P czyli Poznaj Portal –o nowościach na www.mojeppk.pl, podręcznikach, kalkulatorach i wszystkim, co jest dostępne na portalu dla pracodawcy i pracownika.  
Aby wziąć w nich udział, wystarczy zarejestrować się wFORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM . Zapraszamy!
Żródło: mojepppk.pl