Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

10 rekomendacji, które pomogą wyjść z kryzysu i złagodzić negatywne skutki pandemii covid-19

W poczuciu odpowiedzialności, Konfederacja Lewiatan zaapelowała do Prezydenta, Premiera, rządu i parlamentu o podjęcie natychmiastowych działań, które ograniczą rozwój pandemii i jej skutki, a także pozwolą jak najszybciej wejść gospodarce na ścieżkę zrównoważonego wzrostu. Oczekujemy partnerskiego traktowania i otwartego dialogu.
Konfederacja Lewiatan opracowała przygotowany na bazie wkładów Firm Członkowskich z całej Polski Apel z 10 rekomendacjami, który 19 października br.  został rozesłany do: Andrzeja Dudy Prezydenta RP, Elżbiety Witek Marszałkini Sejmu RP, Tomasza Grodzkiego Marszałka Senatu RP, Mateusza Morawieckiego Prezes Rady Ministrów RP, Jarosława Gowina Wiceprezesa Rady Ministrów RP, Piotra Glińskiego Wiceprezesa Rady Ministrów RP, Jarosława Kaczyńskiego Wiceprezesa Rady Ministrów RP, Jacka Sasina Wiceprezesa Rady Ministrów RP. Apel został także rozesłany do mediów.Nie wszystkie zgłoszone postulaty udało się zmieścić w tym apelu ze względu na jego generalny charakter, dlatego pracujemy nad pismem, które zostanie wysłane do Jarosława Gowina Wiceprezesa Rady Ministrów RP, Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii w ślad za tym apelem, a które będzie zawierało szczegółowe postulaty poszczególnych branż.

Członków ŚZPP Lewiatan zachęcamy do zgłaszania uzupełnienień przesłanych wcześniej materiałów, prosimy o wysłanie maila Krzysztofa Kajdy kkajda@konfederacjalewiatan.pl.

10 rekomendacji, które pomogą wyjść z kryzysu i złagodzić negatywne skutki pandemii covid-19

Pisma do władz RP

Update cookies preferences