Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Witamy w Lewiatanie - Świętokrzyskie Centrum BHP

Świętokrzyskie Centrum BHP to firma doradczo-szkoleniowa działająca od ponad 16 lat na terenie południowej Polski. Wspomaga przedsiębiorców w wypełnianiu obowiązków z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, umożliwiając tym samym skupienie się na realizacji strategicznych celów biznesowych.

 

Świętokrzyskie Centrum BHP to firma rodzinna założona w 2007 roku. Właścicielem firmy jest Paweł Strzelec, którego doświadczenie zawodowe sięga 2001 r. Najpierw jako etatowego specjalisty ds. bhp pracującego w firmach z branży budowlanej, a następnie jako przedsiębiorcy działającego w branży doradczo-szkoleniowej. Zakres działalności firmy został rozszerzony o akredytowane przez PCA Laboratorium badań środowiska pracy i środowiska ogólnego, które posiada wdrożony system zarządzania zgodny z PN-EN ISO/IEC 17025:2018–02.

Firma dysponuje własną salą wykładową mieszczącą się w siedzibie firmy w Skarżysku-Kamiennej. Wyposażona jest w sprzęt multimedialny: tv, projektor, ekran, komputery stacjonarne i przenośne, sprzęt biurowy, apteczki, fantomy, gaśnice, oznakowania oraz do demonstracji środki ochrony indywidualnej przed upadkiem z wysokości, ochrony dróg oddechowych, głowy, oczu itd.  W wydzielonej części firmy znajduje się laboratorium badawcze wyposażone w przyrządy pomiarowe do metod badawczych określonych w zakresie akredytacji PCA. Pracownicy do swojej dyspozycji mają flotę samochodów, telefony komórkowe, stacjonarne, laptopy, dostęp do internetu, nowoczesny sprzęt pomiarowy i techniczny.

Firma oferuje uslugi w zakresie:
- działalności szkoleniowej
- działalności w obszarze bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej
- działalności w obszarze Laboratorium Badawczego o nr AB 1695 akredytowanego przez PCA

Zasięg terytorialny firmy obejmuje województwa: świętokrzyskie, mazowieckie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie, łódzkie.

Firma każdego dnia nadzoruje pracę 1200 pracowników. Dotychczas dokonała 1100 ocen i aktualizacji ryzyka zawodowego. Firma kładąc nacisk na rozwój pozyskała od Zakładu Ubezpieczeń Społecznych 2,5 mln na poprawę BHP.

Przedsiębiorstwo stworzyło program do samodzielnej realizacji szkoleń okresowych BHP metodą e-learning. Szkolenia te wyróżniają się spośród konkurencji tym, że składają się głównie z filmów edukacyjnych. Cieszy się to pozytywnymi opiniami uczestników. 

Zachęcamy do skorzystania z szerokiego wachlarza usług świadczonych przez Świętokrzyskie Centrum BHP.

Świętokrzyskie Centrum BHP
Paweł Strzelec – właściciel firmy
tel. 41 308 00 38
e-mail: biuro@centrumbhp.eu
www.centrumbhp.eu

 

Do pobrania

Update cookies preferences