Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Witamy w Lewiatanie - Studio Kulinarne Małgorzata Woźnicka-Bogdan (Studio Domowa Spiżarnia)

Studio Kulinarne (Studio Domowa Spiżarnia) to wyjątkowe i pierwsze takie miejsce w Kielcach stworzone przez Małgorzatę Woźnicką-Bogdan.

Studio Kulinarne mieści się na ul. Okrzei 5 w Kielcach, a powstało z miłości do jedzenia i gotowania. Nowoczesne wnętrze, tradycyjny styl i profesjonalne podejście w kuchni sprawiają, że niezależnie od umiejętności, każdy poczuje się tu jak w domu i w tak przyjaznej atmosferze pozna tajniki kuchni od doświadczonych kucharzy i pasjonatów gotowania.

Studio Kulinarne (Studio Domowa Spiżarnia) posiada bogatą ofertę dedykowaną dla firm i osób indywidualnych w każdym wieku.

Oferta dla biznesu

Integracja poprzez wspólne gotowanie to świetna opcja na budowanie dobrych relacji między pracownikami w firmie.

Wybrane propozycje Kulinarnego Studia dla firm (każda oferta jest przygotowywana indywidualnie do profilu firmy, zainteresowań, budżetu i liczby pracowników):

  • Integracyjne warsztaty kulinarne - podczas warsztatów uczestnicy pod okiem specjalisty przygotują kilku daniowe menu, którego na koniec skosztują podczas wspólnej kolacji.
  • Pokazy kulinarne - pokaz kulinarny podczas którego kucharz na żywo przygotuje śniadanie/obiad/kolację.
  • Wynajem studia - wynajem na potrzeby przeprowadzenia własnego szkolenia, przestrzeni na sesję zdjęciową itp.
  • Pokazy produktowe - oprócz doskonale wyposażonej sali warsztatowej idealnej na pokazy produktów związanych z branżą gastronomiczną, firma posiada również efektowną salę jadalnianą, która będzie doskonałym miejscem na pokazy produktów niezwiązanych ze sztuką kulinarną.
  • Imprezy okolicznościowe - w studiu organizowane są również imprezy okolicznościowe, tj. spotkania wigilijne, kolacje biznesowe itp.

Polecamy!

Studio Kulinarne (Studio Domowa Spiżarnia)

https://studio.domowaspizarnia.pl/

ul. Okrzei 5, 25-525 Kielce

Właścicielka: Małgorzata Woźnicka Bogdan

Tel. 730 720 264

e-mail: malgorzata@domowaspizarnia.pl

 

Update cookies preferences