Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Witamy w Lewiatanie - FW System Sp. z o.o.

FW System Sp. z o.o. działa od ponad 11 lat na rynku budowlanym. Specjalizuje się w sprzedaży i wynajmie szalunków budowlanych.

FW System Sp. z o.o. jest jednym z czołowych dostawców szalunków budowlanych. Dodatkowo, obok możliwości wypożyczania i sprzedaży szalunków ściennych, stropowych wraz z osprzętem, firma posiada również w ofercie kompletne systemy szalunkowe oraz wszelkie akcesoria szalunkowe. Główna siedziba firmy znajduje się Pomykowie (gmina Końskie). Oddziały w Łodzi, Olsztynie, Bydgoszczy, Katowicach i Warszawie dają firmie możliwość realizacji zamówień na szalunki na terenie całej Polski.

Firma współpracuje z klientami indywidualnymi, dla których niezbędne są stemple budowlane czy płyty szalunkowe do budowy domu. Deweloperzy oraz firmy budowlane, którym dostarczane są szalunki prosto na plac budowy, również są klientami FW System Sp. z o.o.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa osób pracujących na wysokościach firma wprowadziła do oferty sprzedaży i wynajmu system Combisafe. Doradcy FW System Sp. z o.o. służą pomocą na każdym etapie zamawiania szalunków - od pomiarów, przez projektowanie oraz transport szalunków budowlanych. Firma prowadzi również usługi serwisowe, w zakresie czyszczenia i napraw szalunków budowlanych.

Wszelkie informacje na temat sprzedaży, wynajmu, a także rotacyjnej dzierżawy znajdą Państwo na stronie internetowej FW System Sp. z o.o.

Polecamy!

FW System Sp. z o.o.

Mateusz Mączyński
Tel. 603 797 692

Pomyków 46
26-200 Końskie
e-mail: m.maczynski@fwsystem.pl

 

Update cookies preferences