Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Witamy w Lewiatanie - BIOMEDIC INFO Sp. z o.o.

Witamy wśród członków Lewiatana nową firmę z branży technologii informatycznych (IT) - BIOMEDIC INFO Sp. z o.o.

 

Firma Biomedic Info Sp. z o.o. powstała w 1993 roku jako podmiot wspierający w zakresie technologii informatycznych hurtownię farmaceutyczną BIOMEDIC S.A. Początkowo działalność firmy była skoncentrowana na dynamicznie rozwijającym się rynku aptecznym. Po czterech latach zdobyte doświadczenie, firma zaczęła wykorzystywać wychodząc poza rynek farmaceutyczny i rozpoczęła przygodę z Symfonią, której pozostała wierna do dziś.

Do 2012 roku jako Złoty Partner Kompetencyjny Symfonia firma oferowała pełną gamę programów Symfonia i Symfonia ERP oraz usług związanych z instalacją i wdrożeniem oprogramowania. Widząc zwiększające się potrzeby Klientów w zakresie programów dla produkcji firma poszerzyła swoją ofertę o oprogramowanie firmy Streamsoft.

Firma otrzymała wiele wyróżnień i nagród, w tym Skrzydła Biznesu - prestiżowy ranking firm z sektora MSP, którego zadaniem jest wyróżnienie firm wiarygodnych i osiągających najlepsze wyniki finansowe.

Oferta: 

Sprzedaż i wdrażanie oprogramowania Symfonia, Soneta i Streamsoft. Klienci mogą skorzystać również z doradztwa, sprzedaży, instalacji i konfiguracji sprzętu informatycznego. Firma zajmuje się wdrażaniem oprogramowania do zarządzania firm usługowych, handlowych, produkcyjnych i budżetowych. Oprogramowania obsługują wszystkie obszary funkcjonalne przedsiębiorstwa: produkcję, sprzedaż, zaopatrzenie, gospodarkę magazynową, finanse, księgowości, kadry, płace. Firma oferuje wśród swoich usług również szkolenia z zakresu Systemu Symfonia i Symfonia ERP. 

1. System Zarządzania Symfonia ERP
2. Systemy zarządzania streamsoft
3. Integracja z systemem wh okna
4. Podpis elektroniczny
5. SaldeoSMART
6. Specjalistyczne komputery mobilne, drukarki etykiet, skanery firmy zebra

Szczegóły oferty i usług znajdują się na stronie internetowej firmy. Serdecznie zachęcamy do kontaktu:

Firma Biomedic Info Sp. z o.o.
Dorota i Marek Drążkiewicz - właściciele

ul. Batalionów Chłopskich 127A, 25-671 Kielce
tel. 41 3683181
e-mail: info@biomedic.com.pl

 

 

 

 

Update cookies preferences