Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości - Rewolucje technologiczne

Zapraszamy wraz ze Staropolską Akademią Nauk Stosowanych w Kielcach - Koordynatora Regionalnego województwa świętokrzyskiego Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości - do udziału w bezpłatnych szkoleniach online w ramach 16. edycji Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, która odbywa się pod hasłem „Rewolucje technologiczne”.

 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (ŚTP) to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Organizowany jest od 2008 roku, obecnie w 200 krajach świata. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, rozwijania start-upów, powrotu na rynek pracy, negocjowania z pracodawcą, budowania własnej marki i wielu innych.

Włączając się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości jako Partner, zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z bogatej oferty szkoleń i warsztatów organizowanych przez Koordynatora Regionalnego województwa świętokrzyskiego Staropolską Akademię Nauk Stosowanych w Kielcach. Uczelnia zaprasza szczególnie nauczycieli, doradców zawodowych, pedagogów, nauczycieli/wychowawców świetlic środowiskowych i klubów dla dzieci i młodzieży, studentów oraz inne zainteresowane osoby do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach online.

Uczelnia oferuje także różnorodne działania skierowane do dzieci i młodzieży, które będą prowadzić przeszkoleni nauczyciele w swoich placówkach od 13 listopada do 28 listopada 2023 r.

Zachęcamy do udziału i zapoznania się ze szczegółami wydarzenia.

 

Update cookies preferences