Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Spotkanie z cyklu "O biznesie przy kawie" - zapraszamy 23 lutego 2023 r.

Przygotuj firmę na pozyskanie dotacji i wsparcia z UE w nowej perspektywie finansowej 2021-2027. Znamy już założenia oraz terminy konkursów dla przedsiębiorstw, które chcą się rozwijać przy wykorzystaniu środków europejskich. Przed świętokrzyskimi firmami wiele możliwości oraz miliardy złotych wsparcia, dlatego na kolejne spotkanie z cyklu "O biznesie przy kawie" zaprosiliśmy ekspertów w tej dziedzinie.

ŚZPP Lewiatan wspólnie z prowadzonym punktem ogólnoeuropejskiej sieci EUROPE DIRECT Kielce, zaprasza przedsiębiorców na spotkanie z ekspertami, gdzie omówione zostaną zaplanowane konkursy dla firm z programów m.in. Fundusze dla Świętokrzyskiego (program regionalny), Polska Wschodnia, Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki i inne formy unijnego wsparcia dla przedsiębiorstw.

Główne cele uruchamianych programów to m.in. : zwiększenie potencjału w zakresie badań i innowacji, wykorzystywanie zaawansowanych technologii, wzrost konkurencyjności MŚP, transformacja gospodarki w kierunku Przemysłu 4.0 oraz zielonych technologii.

Spotkanie będzie także okazją do zapoznania Członków Związku z wyjątkową inicjatywą ŚZPP Lewiatan i Partnerów w zakresie wsparcia i rozwoju cyfryzacji świętokrzyskich przedsiębiorstw. Wspólnie z Kieleckim Parkiem Technologicznym i Partnerami od 01.01.2023 tworzymy bowiem Digital Innovation Hub Technopark Kielce – jedyny w regionie Europejski Hub Innowacji Cyfrowych (EDIH). EDIH-y to unijna odpowiedź na wyzwania pandemii Covid -19, a jej celem jest ustanawianie regionalnych centrów innowacji cyfrowych.

Huby Innowacji Cyfrowych (ang. Digital Innovation Hubs) to kompleksowe, regionalne centrum usług, w którym przedsiębiorstwa MŚP mogą bezpłatnie doskonalić swoje kompetencje w zakresie usprawniania procesów produkcyjnych, produktów i usług poprzez wdrażanie technologii cyfrowych.

Pomagamy przedsiębiorstwom w poprawie ich konkurencyjności na rynku, a temat transformacji cyfrowej podejmujemy kompleksowo – od audytu do wdrożenia, aż po narzędzia finansowania.

Właśnie rozpoczynamy rekrutację do projektu – zapraszamy naszych Członków do skorzystania z tej unikatowej oferty!

Już teraz warto zaplanować ścieżkę rozwoju Państwa firmy z wykorzystaniem unijnego wsparcia - zapraszamy 23 lutego br. (czwartek) o godz. 17:00 do Oranżerii w Grand Hotel w Kielcach.

Obowiązują zapisy.

 

 

 

Update cookies preferences