Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Powiedzmy politykom czego potrzebuje biznes! Zapraszamy przedsiębiorców na VI Świętokrzyską Debatę Gospodarczą

Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan jako organizacja biznesowa od ponad 20 lat skutecznie wspiera i reprezentuje świętokrzyskie środowisko gospodarcze. Jesteśmy związkiem regionalnym Konfederacji Lewiatan – wpływowej organizacji zrzeszającej biznes prywatny w Polsce. Dzięki nam firmy otrzymują narzędzia do rozwoju swojego biznesu oraz prowadzą dialog z administracją i politykami.

Jako organizacje biznesowe uważamy, że gospodarka ma kluczowe znaczenie dla rozwoju i przyszłości Polski. Zwłaszcza dziś, w okresie przedwyborczym i w obliczu aktualnych wyznań ekonomicznych, potrzebna jest nam wszystkim współpraca i rozmowa o kluczowych obszarach i konkretnych działaniach dla gospodarki. 

2 października br. o godz. 14.00 zapraszamy do Centrum Kongresowego Targi Kielce, gdzie podejmiemy VI Świętokrzyską Debatę Gospodarczą.

Przy wsparciu ekspertów Konfederacji Lewiatan zaangażowanych w przygotowanie postulatów Lewiatana na nową kadencję parlamentu, poddamy analizie dotychczasowe obietnice wyborcze. Porozmawiamy także z zaproszonymi politykami – kandydatami/kandydatkami na posłów ziemi świętokrzyskiej, o przyszłości regionu i Polski, oraz o tym, czego dziś potrzebuje biznes.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o zarejestrowanie się najpóźniej do 25 września 2023 r. pod tym linkiem

 

Update cookies preferences