Nasze bieżące działania

Potrafka - nowym Członkiem ŚZPP Lewiatan

Potrafka od 6 lat zajmuje się produkcją diety pudełkowej. Oferuje najwyższej jakości smaczne, świeże i urozmaicone posiłki, pełne wartości odżywczych. Firma działa głównie na terenie Kielc oraz w promieniu do około 20 km od miasta. Posiłki dowożone są do klienta 7 dni w tygodniu. Dostawa odbywa się w godzinach nocnych, a więc każdego dnia rano czekać na Państwa będzie gotowy zestaw posiłków na cały dzień.

Każdy klient indywidualnie może wybrać dietę dostosowaną do swoich potrzeb składającą się z 3 lub 5 posiłków w dowolnej kaloryczności. W bogatej ofercie firmy znajdziemy również diety specjalistyczne m.in. dietę cukrzycową, bez laktozy, bez glutenu. Zachęcam do zapoznania się z menu Potrafki tutaj.

Potrafka posiada w swojej ofercie również obiady, dostarczane od poniedziałku do piątku w godzinach 11-14. Z racji godzin dowozu oferta ta skierowana jest głównie do firm i różnego rodzaju instytucji.

Firma zajmuje się także szeroko pojętym cateringiem. W tej kwestii wszystkie szczegóły ustalane są indywidualnie pod nr tel. 733 868 111 lub e-mailowo: info@potrafka.pl

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy:
- potrafka.pl,
- instagram,
- facebook.