Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

OPEN EXPERT DAY - Przygotuj firmę na pozyskanie dotacji z UE!

Kolejny bezpłatny dyżur eksperta już 1 marca 2023 r. Tym razem wszystko nt. wsparcia w nowej perspektywie finansowej - Fundusze dla Świętokrzyskiego (program regionalny), Polska Wschodnia, Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki i inne programy krajowe dla firm!

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej ogłosiło już pierwsze nabory z nowego Programu unijnego FENG (Fundusze Europejskie dla Nowoczesnej Gospodarki). Pierwsze konkursy planowane są także z programu Polska Wschodnia oraz w ramach programu regionalnego Fundusze dla Świętokrzyskiego na 2021-2027. Są to miliardy złotych dla polskich przedsiębiorców.

Główne cele programów to: zwiększenie potencjału w zakresie badań i innowacji, wykorzystywanie zaawansowanych technologii, wzrost konkurencyjności MŚP, transformacja gospodarki w kierunku Przemysłu 4.0 oraz zielonych technologii.

Weź udział w konsultacjach z ekspertem i dowiedz się:

Jak przygotować się do aplikowania o dotacje na rozwój Twojej firmy?
Co się zmieni w porównaniu do wcześniejszego budżetu unijnego? A zmieni się dużo…
Czym jest transformacja cyfrowa?
Dlaczego tak ważne jest badanie gotowości cyfrowej?
Kim jest Lider P4.0?

Skontaktuj się z naszym ekspertem jeśli myślisz o rozwoju swojej firmy. Już teraz warto zaplanować ścieżkę rozwoju Państwa firmy z wykorzystaniem dotacji unijnych.

Ekspertem z ramienia Związku będzie Pan Karol Kaczmarski - Wiceprezes ŚZPP Lewiatan, Członek Zarządu Fundacji Rozwoju Przemysłu, związany od ponad 12 lat z tematyką dofinansowań Unii Europejskiej, współpracował przy projektach inwestycyjnych i pro przedsiębiorczych, specjalista i ekspert PARP w dziedzinie CSR, specjalista w budowie modeli biznesowych, ekspansji zagranicznej, doradztwie w procesach zarządczych.

Zapraszamy już 1 marca br. w godz. 10:00-12:00 do biura ŚZPP Lewiatan, ale także do kontaktu mailowego: k.kaczmarski@furp.pl , lub pod nr. 534 234 201.

Konsultacje będą odbywały się w biurze Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan przy ulicy Warszawskiej 25/4 w Kielcach.

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Update cookies preferences