"O biznesie przy kawie" z kwalifikowanymi doradcami restrukturyzacyjnymi już 30 marca br. godz. 17.00

Nasze bieżące działania

"O biznesie przy kawie" z kwalifikowanymi doradcami restrukturyzacyjnymi już 30 marca br. godz. 17.00

Pandemia, inflacja, wojna w Ukrainie i kryzys energetyczny doprowadziły do pogorszenia warunków prowadzenia biznesu i sprawiły w wielu przedsiębiorstwach poważne trudności ekonomiczne. W jaki sposób przedsiębiorca może rozwiązać problemy związane z regulowaniem zobowiązań, z obawą utraty płynności finansowej, czy z wizją upadłości? Jak przebiega proces oddłużania?

 

Tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca zapraszamy w godzinach popołudniowych na nasze spotkanie z cyklu " O biznesie przy kawie". Już 30 marca br. o godz. 17:00, spotkamy się Dworku Binkowskich w Kielcach, przy ulicy Szczepaniaka 40. Z zaproszonymi ekspertkami – kwalifikowanymi doradcami restrukturyzacyjnymi: mec. Emilią Polańską oraz mec. Justyną Skrzeszewską (Centrum Restrukturyzacji i Mediacji Sp. z o.o.), porozmawiamy o procesie naprawy sytuacji firm jaką jest restrukturyzacja.

Przedsiębiorcy często zadają pytania: „czym tak dokładnie jest restrukturyzacja? czy to się udaje?”. Głównym powodem niepokojów przedsiębiorców dotyczących restrukturyzacji jest brak wiedzy o przesłankach, zasadach, skutkach i korzyściach tego procesu. Wiele osób obawia się, że negatywnie wpłynie to na postrzeganie jego firmy przez kontrahentów, że proces ten zakończy się upadłością. Obawy dotyczą nie tylko firm w kryzysie, ale także przedsiębiorców z nimi współpracujących.

Spotkajmy się, by porozmawiać o możliwościach wsparcia Twojego biznesu, a także aby nawiązać cenne kontakty biznesowe!

Rejestracja na wydarzenie: https://bit.ly/3nac71N

 

Update cookies preferences