O biznesie przy kawie - RESTRUKTURYZACJA

Nasze bieżące działania

O biznesie przy kawie - RESTRUKTURYZACJA

Tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca zapraszamy na spotkanie "O biznesie przy kawie", podczas którego bedziemy rozmawiać o korzysciach z procesu restrukturyzacji.

 

Pandemia, inflacja, wojna w Ukrainie i kryzys energetyczny doprowadziły do pogorszenia warunków prowadzenia biznesu i sprawiły w wielu przedsiębiorstwach poważne trudności ekonomiczne.

W jaki sposób przedsiębiorca może rozwiązać problemy związane:
- z regulowaniem zobowiązań?
- z obawą utraty płynności finansowej?
- z wizją upadłości?

Restrukturyzacja to możliwość objęcia przedsiębiorstwa, zmagającego się z powyższymi problemami, procesem zbiorczych działań w sferze kapitałowej, zarządczej, administracyjnej, których celem jest zwiększenie skuteczności, optymalizacja sposobu wykorzystania posiadanych zasobów przedsiębiorstwa jak również poprawa pozycji podmiotu na konkurencyjnym rynku.

Wiele osób obawia się, że działania restrukturyzacyjne negatywnie wpłyną na postrzeganie jego firmy przez kontrahentów, że proces ten zakończy się upadłością. Obawy dotyczą nie tylko firm w kryzysie, ale także przedsiębiorców z nimi współpracujących.

Nie każdy jednak wie, że restrukturyzację może wdrożyć każdy przedsiębiorca, zarówno mały, średni, jak i duży, spółka handlowa oraz jednoosobowa działalność gospodarcza. Ważne jest dokładne zdefiniowanie problemu, poznanie potrzeb i dobór właściwego trybu restrukturyzacji.

O restrukturyzacji – zasadach, trybach i korzyściach tego procesu dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, spółek handlowych i jednoosobowych działalności gospodarczych opowie mecenas Emilia Polańska reprezentująca firmę członkowską Centrum Restrukturyzacji i Mediacji Sp. z o. o., Przewodnicząca Rady Nadzorczej ŚZPP Lewiatan.

Z doświadczenia Centrum Restrukturyzacji i Mediacji sp. z o.o. wynika, aby proces restrukturyzacji był skuteczny, najlepiej działać od razu i nie zwlekać z decyzją. Dlatego zapraszamy do kontaktu z certyfikowanymi doradcami restrukturyzacyjnymi już dziś:
 Pierwsza godzina doradztwa restrukturyzacyjnego jest bezpłatna.
 Dodatkowo Członkowie ŚZPP Lewiatan otrzymają rabat 20% na usługę restrukturyzacyjną!

W ramach co miesięcznych spotkań „O biznesie przy kawie” zapraszamy już 30 marca (czwartek) o godz. 17:00, do Dworku Binkowskiego w Kielcach, przy ulicy Szczepaniaka 40. 

Prosimy o potwierdzenie udziału do dnia 28.03.2023 roku poprzez formularz zgłoszeniowy: https://bit.ly/3mR5JfA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. 

 

Więcej informacji na stronie internetowej Centrum Restrukturyzacji i Mediacji Sp. z o.o..

 

Update cookies preferences