Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA GOSPODARCZA POLSKA-UKRAINA-ŚWIĘTOKRZYSKIE. PRZESTRZEŃ DLA WSPÓLNEGO BIZNESU

Zapraszamy do udziału w międzynarodowej konferencji gospodarczej „Polska-Ukraina-Świętokrzyskie. Przestrzeń dla wspólnego biznesu”, która odbędzie się 22 listopada 2023 r. (środa), w godz. 10:00-16:00, w PIRAMIDZIE (Oaza Spokoju Grzybów, Zakątek Świętokrzyski) k. Staszowa.

Organizatorem konferencji jest Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Przedstawicielstwo w Kielcach, Europejską Agencją Rozwoju oraz Urząd Miasta i Gminy Staszów, Złotym partnerem Enea Elektrownia Połaniec, a Partnerami – Bank Gospodarstwa Krajowego, PKO Bank Polski, Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. z o.o.,Nolen Sp. z o.o., Forprestige Sp. z o.o., Pixelis Agencja Interaktywna, Timagra Sp. z o.o. Wonders Fashion Anna Wesołowska, Kancelaria J. Bójko i Wspólnicy (JBW) oraz inne podmioty zaangażowane w organizację konferencji lub wsparcie finansowe świętokrzysko-ukraińskiego portalu gospodarczego www.wrotabiznesu.pl.

Wydarzenie zostało już objęte patronatem przez Świętokrzyski Klaster Kompetencji, Europejskie Stowarzyszenie Rozwoju, Staszowskie Centrum Przedsiębiorczości, Warszawski Klub Przyjaciół Ziemi Kieleckiej, Stowarzyszenie Aktywność Współpraca Rozwój, program Incepcja – Polska do naprawy.

Konferencja adresowana jest do biznesu ukraińskiego planującego rozwój swojej działalności gospodarczej poza granicami Ukrainy; osób które obecnie przebywają w Polsce i chciałyby ulokować swoje przedsiębiorstwo w woj. świętokrzyskim; Polaków i Ukraińców, którzy chcą nawiązać relacje biznesowe w Polsce lub w Ukrainie.

W konferencji weźmie udział środowisko biznesowe z Polski i Ukrainy oraz władze lokalne i samorządowe. Podczas konferencji zostanie zainaugurowane otwarcie portalu gospodarczego polsko-ukraińskiego www.wrotabiznesu.pl, w którym zostaną zaprezentowane możliwości inwestycyjne oraz potencjał województwa świętokrzyskiego, a także przedsiębiorstw zainteresowanych współpracą gospodarczą polsko-ukraińską. Portal będzie reklamowany w kraju oraz w Ukrainie.

Podczas konferencji możliwe będzie nawiązanie bezpośrednich kontaktów pomiędzy przedsiębiorcami obu krajów oraz władzami samorządowymi, prezentacja możliwości współpracy oraz potencjału województwa świętokrzyskiego.

Zapraszamy do udziału w konferencji przedstawicieli lokalnych władz samorządowych oraz biznesu. Udział w konferencji jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązuje rejestracja za pomocą formularza rejestracyjnego konferencji: https://wrotabiznesu.pl/konferencja/

Istnieje możliwość włączenia się w organizację konferencji lub powstanie i promocję świętokrzyskiego portalu gospodarczego www.wrotabiznesu.pl, promującego walory gospodarcze województwa świętokrzyskiego (poszczególnych gmin). Zapraszamy do bezpłatnego zamieszczenia informacji na temat terenów inwestycyjnych, którymi dysponuje gmina lub przedsiębiorstwa zlokalizowane na terenie gminy. Pierwsze wpisy już znajdują się na portalu. Zapraszamy również przedsiębiorstwa do publikacji na portalu informacji reklamowych skierowanych na rynek ukraiński w zakresie oferowanych własnych produktów i usług lub określenia rodzaju zainteresowania współpracą z biznesem ukraińskim. Informacje te będą zamieszczone bezpłatnie (wzory w załączniku i na stronie www.wrotabiznesu.pl).

Szczegółowych informacji udziela Dyrektor Przedstawicielstwa PUIG w Kielcach, Mirosław Kopik, tel. 505 060 800, e-mail: mirek.kopik@eurodotacje.pl

Organizatorzy:

Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza Przedstawicielstwo w Kielcach

Europejska Agencja Rozwoju

Urząd Miasta i Gminy Staszów

Patronat:

Świętokrzyski Klaster Kompetencji

Europejskie Stowarzyszenie Rozwoju

Staszowskie Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o.

Warszawski Klub Przyjaciół Ziemi Kieleckiej,

Stowarzyszenie Aktywność Współpraca Rozwój

Złoty Partner:

Enea, Elektrownia Połaniec

Partner Prawny:

Kancelaria J. Bójko i Wspólnicy (JBW)

Partnerzy:

Bank Gospodarstwa Krajowego

PKO Bank Polski

Huta Szkła Gospodarczego Tadeusz Wrześniak Sp. z o.o.

Nolen Sp. z o.o.

Forprestige Sp. z o.o.

Pixelis Agencja Interaktywna

Timagra Sp. z o.o.

Cass Construction And Steel Structures Sp. z o.o.

K2 Kreatywnie Katarzyna Kabała

Wonders Fashion Anna Wesołowska

„ADMA” Zakład Remontowo – Budowlany Marian Adamczyk

Update cookies preferences