Lewiatan Business Networking - spotkanie online

Nasze bieżące działania

Lewiatan Business Networking - spotkanie online

Serdecznie zapraszamy na kolejne Spotkanie Networkingowe Członków Związków Regionalnych Lewiatana w ramach wspólnej inicjatywy pod hasłem „Poznajmy się!”. Spotkanie odbędzie się wykorzystaniem technologii online na platformie Zoom 24 marca 2021 r. o godz. 9.30.

Firmy członkowskie zrzeszone w Lewiatanie, a także sieć naszych biur regionalnych, to ogromny potencjał kontaktów biznesowych i możliwości rozwojowych dla Państwa. Na przekór ograniczeniom spowodowanym pandemią pragniemy wykorzystać popularność komunikacji zdalnej, która bez dużych nakładów, konieczności przemieszczania się, organizowania delegacji itp. pozwala na spotkanie się osobom z różnych stron Polski i daje okazję odbycia efektywnych rozmów biznesowych na miejscu i w krótkim czasie.

W imieniu Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan zapraszamy na trzecie ogólnopolskie spotkanie śniadanie biznesowe Regionów Lewiatana. W trakcie będzie okazja poznać przedstawicieli biur regionalnych, którzy mogą wspomóc Państwa przy poszukiwaniu kontaktów (kontrahenci, lokalizacje, rozwój biur przedstawicielskich, rekrutacje) w danej lokalizacji, a także będzie to okazja spotkania kilkudziesięciu firm członkowskich Lewiatana, które zarejestrują się na spotkanie.

W agendzie spotkania:
9.30-9.50 Powitanie i przedstawienie idei Spotkań Networkingowych Regionów Lewiatana
9.50-11.10 Sesje w podgrupach w formule speed dating w „salach” na Wawelu, w Wierzynku, Sukiennicach, Barbakanie itp. W trakcie każdego z uczestników poprosimy o przedstawienie się
11.10-11.30 Podsumowanie spotkania, rekomendacje dotyczące inicjatywy

Zainteresowanych prosimy o rejestrowanie się na formularzu online (dane osobowe widoczne będą tylko dla organizatora). Ilość miejsc ograniczona. Na dzień przed spotkaniem udostępnimy listę zarejestrowanych firm ze wskazaniem lokalizacji. W przypadku rezygnacji z udziału prosimy o powiadomienie. Link do spotkania zostanie udostępniony do godz. 9.00 w dniu spotkania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mailowy.

Gorąco zachęcamy do udziału w dialogu!

 

Update cookies preferences