Lewiatan Business Networking - spotkanie online

Lewiatan Business Networking - spotkanie online

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie networkingowe Członków Związków Regionalnych Lewiatana w ramach wspólnej inicjatywy pod hasłem „Poznajmy się!”. Spotkanie odbędzie się bez konieczności przemieszczania się, z wykorzystaniem technologii online na platformie Zoom 25 lutego 2021 r. o godz. 9.30.

Firmy członkowskie zrzeszone w Lewiatanie, a także sieć naszych biur regionalnych, to ogromny potencjał kontaktów biznesowych i możliwości rozwojowych dla Państwa. Na przekór ograniczeniom spowodowanym pandemią pragniemy wykorzystać popularność
komunikacji zdalnej, która bez dużych nakładów, konieczności przemieszczania się, organizowania delegacji itp. pozwala na spotkanie się osobom z różnych stron Polski i daje okazję odbycia efektywnych rozmów biznesowych na miejscu i w krótkim czasie.


Korzystając z doświadczeń organizacji w Małopolsce zapraszamy na drugie ogólnopolskie śniadanie biznesowe Lewiatana.
W trakcie będzie okazja poznać przedstawicieli biur regionalnych, którzy mogą wspomóc Państwa przy poszukiwaniu kontaktów (kontrahenci, lokalizacje, rozwój biur przedstawicielskich, rekrutacje) w danej lokalizacji, a także będzie to okazja spotkania
kilkudziesięciu firm członkowskich Lewiatana, które zarejestrują się na spotkanie (lista będzie dostępna 24.02.).


W agendzie spotkania:

9.30-9.50 Powitanie i przedstawienie idei Lewiatan Business Networking
9.50-11.10 Sesje w podgrupach w formule speed dating w „salach” na Wawelu, w Wierzynku, Sukiennicach, Barbakanie itp.
W trakcie każdego z uczestników poprosimy o przedstawienie się
11.10-11.30 Podsumowanie spotkania, rekomendacje dotyczące inicjatywy


Zainteresowanych prosimy o rejestrowanie się na formularzu online (dane osobowe widoczne będą tylko dla organizatora). Ilość miejsc ograniczona. Na dzień przed spotkaniem udostępnimy listę zarejestrowanych firm ze wskazaniem lokalizacji.
W przypadku rezygnacji z udziału prosimy o powiadomienie. Link do spotkania zostanie udostępniony do godz. 8.30 w dniu spotkania.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt e-mailowy.

Gorąco zachęcamy do udziału w dialogu.