Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Konferencja “Join in! Polsko-ukraińska współpraca na rzecz odbudowy i strategicznego partnerstwa”

Przedsiębiorstwa zainteresowane współpracą z firmami z Ukrainy zapraszamy na konfederację "Join in! Polsko-ukraińska współpraca na rzecz odbudowy i strategicznego partnerstwa", która odbędzie się w dniu 21 listopada br. od godz. 10.00 w Centrum Kongresowym Targi Kielce.

 

Włączenie polskich, w tym także świętokrzyskich firm w proces powojennej odbudowy Ukrainy jest celem konferencji zaplanowanej na 21 listopada 2023 roku. W Centrum Kongresowym Targów Kielce spotkają się przedstawiciele biznesu z Polski i Ukrainy, eksperci, reprezentanci władz i organizacji pozarządowych z województwa świętokrzyskiego i obwodu winnickiego.

Wydarzenie organizuje Województwo Świętokrzyskie oraz Miasto Kielce, a jego celem jest włączenie świętokrzyskich firm w proces powojennej odbudowy Ukrainy

Budowa strategicznego partnerstwa Polski i Ukrainy oraz włączenie Polski w proces powojennej odbudowy Ukrainy wymaga otwartości, dialogu i współpracy między krajami, a także aktywności na wielu różnych polach. Dla pobudzenia kooperacji i nawiązania relacji, Miasto Kielce oraz Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego organizują konferencję „Join in! Polsko-ukraińska współpraca na rzecz odbudowy i strategicznego partnerstwa”. Ważnym aspektem w przygotowywaniu wydarzenia są doświadczenia i relacje zbudowane podczas 65. lat partnerstwa Kielc i Winnicy oraz regionów świętokrzyskiego i winnickiego.

Zapraszamy do rejestracji na to wydarzenie. Na stronie będą mogli Państwo również poznać profile ukraińskich firm i zapisać się na spotkania networkingowe typu B2B.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 13 listopada 2023 r.

 

 

 

Update cookies preferences