Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Konferencja „Jak zagwarantować wzrost firmie w 2024 r. po rewolucyjnych zmianach przepisów podatkowych i walczyć o swoje prawa z coraz bardziej opresyjnym fiskusem”.

Już 29 listopada 2023 r. odbędzie się w Warszawie w hotelu Mariott Konferencja Księgowo-Biznesowa, nad którą honorowy patronat objęła Konferencja Lewiatan.

 

Zapraszamy do udziału w kongresie biznesowo-podatkowym dla przedsiębiorców, doradców podatkowych, kancelarii podatkowych, biur rachunkowych i księgowych, na którym:

  • wskazane zostaną możliwości rozwoju firmy pomimo niestabilnego prawa podatkowego i coraz większych uprawnień fiskusa,
  • przedstawione zostaną rekomendacje, jak ułożyć dobrą współpracę na linii zarząd – dział finansowo-księgowy i osiągnąć dzięki niej wyższy poziom finansowania firmowych przedsięwzięć.

Przedsiębiorco – zabierz ze sobą księgową na kongres i razem wprowadźcie firmę na wyższy level!

W trakcie kongresu wystąpi Przewodnicząca Rady Głównej Konfederacji Lewiatan Henryka Bochniarz. Podczas wykładu przedstawi postulaty przedsiębiorców: „Czego oczekuje biznes od systemu podatkowego w 2024 r., by zapewnić stabilność finansową firm”.

Dla członków Konfederacji Lewiatan jest specjalny rabat: 100 zł netto od aktualnej ceny podanej na stronie wydarzenia. Przy zamówieniu trzeba usunąć przyciskiem USUŃ aktualny rabat o wpisać kod rabatowy: LEWIATAN2023.

Zapisy na konferencję w dostępnych formułach online lub stacjonarnie znajdą Państwo tutaj.

 

Update cookies preferences