Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Dziękujemy, że jesteście z nami - Wertui Sp. z o.o.

Firma członkowska Wertui Sp. z o.o. działa w branży marketingu internetowego oraz szkoleń z dofinansowaniem. Specjalizacją firmy jest tworzenie stron internetowych, sklepów, kampanii Google Ads, SEO a także wirtualne spacery Google street view trusted.

Firma, która powstała prawie 10 lat temu w Busku Zdroju, prowadzi również swój oddział na terenie województwa śląskiego i znajduje się w top 100 najlepszych agencji marketingowych w Polsce. Każdy klient traktowany jest indywidualnie. Na początku firma przeprowadza audyt działań marketingowych a następnie przygotowuje plan marketingowy „szyty na miarę” potrzeb danego klienta. Kładzie duży nacisk na edukację klientów. Chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz doświadczeniem, jak również kontaktami, które posiadają w swojej bazie. Wertui buduje silne i długofalowe relacje ze swoimi klientami dlatego doceniani są przez klientów, którzy współpracują z Wertui od wielu lat. 

Wertui sp. z o.o.:

- jest autoryzowanym Partnerem Google
- posiada certyfikowanego fotografa Google Street View Trusted
- posiada certyfikat jakości usług szkoleniowych SUS. 2.0. wydawany przez DEKRA
- posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz do Bazy Usług Rozwojowych, co daje możliwość organizacji szkoleń z dofinansowaniem dla firm nawet do 100%

Nagrody, sukcesy, wyróżnienia:

BNI Hall of Fame 2019; sponsor BKS Bostik Bielsko Biała; sponsor Zagłębie Sosnowiec; Team Wertui Racing; dziesięciokrotne zwiększenie obrotów sklepu internetowego klienta z branży kolekcjonerskiej; sponsor Barlinek Industria Kielce.

OFERTA:
– Tworzenie stron internetowych.
– Reklama w Internecie.
– Optymalizacja i pozycjonowanie stron www w wyszukiwarkach internetowych.
– Kampanie Google Ads oraz szkolenia z dofinansowaniem nawet do 100%.

Kontakt:
Główna siedziba:
Partyzantów 19, 28-100 Busko-Zdrój

Oddział Śląsk (Centrum Handlowe Stara Kablownia)
Legionów 83 A, 43-502 Czechowice-Dziedzice

Strona internetowa: wertui.pl

Update cookies preferences