Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Dziękujemy, że jesteście z nami – Piekarnia R.Dobrowolski

Piekarnia R. Dobrowolski to rodzinna firma przekazywana z pokolenia na pokolenie.  

Piekarnia R. Dobrowolski działa na kieleckim rynku nieprzerwanie od 1946 roku. Założył ją Edward Stasiński, żołnierz Września ’39, dziadek obecnych właścicieli, którzy są już trzecim pokoleniem kultywującym rodzinny interes.

Od ponad 77 lat przedsiębiorstwo produkuje pieczywo na tych samych sprawdzonych, niezmienionych recepturach i maszynach, co założyciel, mistrz piekarstwa. Każdy bochenek jest wyrabiany ręcznie, co czuje się w każdym kęsie chleba robionego z serca. Gwarancją dobrego smaku jest również brak konserwantów. Podbudową bochenka są tylko rozczyny i naturalne kwasy, bez spulchniającej „chemii” czy polepszaczy smaku.

O jakości pieczywa świadczą wyróżnienia i nagrody. Warto podkreślić, że wypieki Piekarni wpisane są na Listę Produktów Tradycyjnych prowadzoną przez Ministerstwo Rolnictwa, a Chleb Żytni Kielecki posiada znak Jakość Tradycja, który jest przyznawany produktom o najwyższej jakości i wciąż niezmiennej, minimum od 50 lat, recepturze. Sama piekarnia została odznaczona przez Związek Rzemiosła Srebrnym Medalem im. Jana Kilińskiego.

Zachęcamy do zakupów w jednym z punktów sprzedaży na terenie Kielc, których adresy znajdują się na stronie internetowej piekarni.

Piekarnia R. Dobrowolski - https://www.piekarniardobrowolski.pl/

Biuro:
ul. 1-ego Maja 86B, 25-511 Kielce
tel. 41 344 21 42, 504 085 464
e-mail: biuro@piekarniardobrowolski.pl

 

Update cookies preferences