Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Dziękujemy, że jesteście z nami - INMET KONSTRUKCJE SP. Z O.O.

Inmet Konstrukcje sp. z o.o. jest producentem konstrukcji stalowych i form, działającym od prawie 18 lat na polskim rynku.

Spółka produkuje specjalistyczne wyroby stalowe najwyższej jakości i oferuje także ich obróbkę (wypalanie blach). Inmet Konstrukcje to uznany producent w Polsce - wytwarza na bazie zindywidualizowanych projektów własnych lub zamawiającego, nowoczesne i skomplikowane formy do prefabrykacji elementów betonowych, polimerobetonowych, żelbetowych i sprężonych.

Posiada bogate doświadczenie w tworzeniu form dla stadionów (stadiony Euro 2012), mostów, wiaduktów, szybów kopalnianych (o głębokości nawet do 1000 m), budynków, hal produkcyjnych itp.

Firma specjalizuje się również w produkcji oraz montażu różnorodnych elementów i detali na podstawie dokumentacji dostarczonej przez Klienta dla firm z branży kolejnictwa, energetyki i budownictwa. Oferuje numeryczne wypalanie blach plazmą AJAN SHP 260A do 40 mm oraz gazem do 150 mm (maksymalny format arkusza blachy – 2x6m).

Wieloletnie doświadczenie spółki zarządzanej przez p. Edwarda Jurka oraz wykwalifikowana załoga i bogate wyposażenie techniczne, gwarantują kompleksową oraz profesjonalną realizację zamówień zarówno na produkcję jak i montaż wykonywanych konstrukcji stalowych i form.

Domeną firmy jest najwyższa jakość wyrobów, terminowość realizacji zamówień oraz konkurencyjność cen.

Zachęcamy do kontaktu:

INMET KONSTRUKCJE SP. Z O.O.

ul. Łódzka 220, 25-668 Kielce

tel/fax.+48 41 366-06-75

email: inmetkonstrukcje@wp.pl

 

Update cookies preferences