Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Dziękujemy, że jesteście z nami - EkoEnergia Polska Sp. z o.o.!

EkoEnergia Polska Sp z o.o. od 2013 r. działa prężnie w branży odnawialnych źródeł energii. Sprawnie i profesjonalnie pomaga przy dobieraniu, projektowaniu, budowie wysokiej jakości instalacji fotowoltaicznych oraz montażu kolektorów słonecznych oraz pomp ciepła. 

Wyróżnia się otwartością na zmiany, kreuje rynek OZE poprzez wdrażanie nowych wyspecjalizowanych usług, które dają przewagę nad konkurencją. Dodatkowym atutem jest kompleksowość oraz ambitny i doświadczony zespół specjalistów tworzących EkoEnergię Polska. 

Nagrody: Laureaci w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce - Gazeli Biznesu w latach 2020, 2021, 2022-I  miejsce na podium w województwie świętokrzyskim; Laureaci rankingu Diamenty Forbesa 2022r. i 2023r. w kategorii firm o poziomie przychodów 50-250 mln PLN.

Oferta firmy: Klientom, którzy chcą korzystać z zielonej energii oferują szeroki zakres usług, m.in. instalacje małe do 50 kW, średnie do 1 MW, a także duże projekty oparte o farmy fotowoltaiczne, mikroinstalacje, pompy ciepła, magazyny energii, ładowarki aut elektrycznych, pomoc w  zarządzaniu energią a także opiekę serwisową. EkoEnergia  Polska pracuje dla gospodarstw domowych, firm, instytucji, a także samorządów.

EkoEnergia Polska Sp z o.o. stale się rozwija, powiększa zarówno swój zespół specjalistów jak i wdraża nowe usługi w zakresie branży OZE. Poszukuje pracowników, klientów indywidulanych oraz biznesowych.  

https://www.ekoenergiapolska.pl/

Update cookies preferences