Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Dziękujemy, że jesteście z nami - Biologistic Polska Sp. z o.o.

Spółka działa w branży spożywczej, a specjalizuje się w produkcji i dystrybucji zdrowej żywności.

 

Firma Biologistic Polska Sp. z o.o. powstała w 2011 roku w Kielcach. Działając w branży spożywczej zajmuje się zarówno produkcją jak i dystrybucją specjalistycznej zdrowej żywności. Spółkę wyróżniają innowacyjne rozwiązania dystrybucyjne. W 2017 roku firma została po raz pierwszy uhonorowana nagrodą "Gazele Biznesu". W kolejnych latach działania firmy również zostały docenione przez rynek i zaoowocowały dynamicznym wzrostem a tym samym kolejnymi Gazelami Biznesu.

Rodzinna firma należy do wiodących dystrybutorów żywności ekologicznej i funkcjonalnej w kraju, która stale rozwija siebie i swoją ofertę. Dewizą spółki od zawsze jest zadowolenie Klienta - budując bliskie i trwałe relacje, na bieżąco reagują na potrzeby zarówno Klientów jak i Partnerów. 

W ofercie znajduje się ponad 3 000 produktów - ekologicznej i naturalnej żywności. Firma obsługujemy różne typy placówek handlowych począwszy od specjalistycznych po sklepy indywidualne i wielkometrażowe na terenie całej Polski. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, aby dobór produktów był odpowiedni do jego potrzeb. Pracownicy firmy dbają aby proponowane produkty były najlepszej jakości, posiadały sprawdzony skład oraz certyfikaty.

W ofercie znajdują się produkty, które mają najlepszą jakość i sprawdzony skład:

– nie zawierają substancji niepożądanych czy sztucznych składników,

– są ekologiczne,

– pochodzą z natury,

– są nieprzetworzone,

– nie zawierają cukru, glutenu, laktozy, soli.

 

Zachęcamy do kontaktu:

BIOLOGISTIC POLSKA Sp. z o.o.

ul. Chałubińskiego 13, 25-619 Kielce
tel. 41 343 36 43
e-mail: biuro@biologistic.pl

 

Update cookies preferences