Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Bezpłatne webinarium: KSeF - czy Twoje przedsiębiorstwo jest już gotowe na nowy system fakturowania?

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna "INVEST-PARK" wspólnie z Kancelarią TLA zaprasza na bezpłatne webinarium: KSeF - czy Twoje przedsiębiorstwo jest już gotowe na nowy system fakturowania?
Szkolenie skierowane jest do firm z całej Polski.

Agenda:
1. Status prawny - charakterystyka
2. Faktura ustrukturyzowana – czym jest schemat faktury FA_VAT, co zawiera, jakich faktur nie można wystawiać?
3. Proces wystawiania i wysyłki faktur – uznanie za faktury za wystawioną i odebraną
4. KSeF – system działania i sposoby autoryzacji
5. Potencjalne korzyści wynikające z używania KSeF
6. Problemy i pojawiające się pytania
7. Przygotowanie do wdrożenia KSeF
8. Q&A

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

Krzysztof Koniewski - Partner w Kancelarii TLA
licencjonowany doradca podatkowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym zdobytym w takich firmach jak Roedl & Partner, PwC, Deloitte. Pełniąc funkcje menedżerskie był odpowiedzialny za zespół German Desk, ukierunkowany na obsługę klientów niemieckojęzycznych. Rozwijając specjalizację w zakresie podatków pośrednich, skutecznie i z wieloma sukcesami doradzał klientom również w zakresie podatków dochodowych. Krzysztof na konto swoich osiągnięć zawodowych może zapisać w szczególności bardzo wysoką skuteczność w sporach z organami podatkowymi oraz wdrożenie u klientów wielu rozwiązań istotnie poprawiających strukturę rozliczeń podatkowych.

Magdalena Jastrowicz-Sury – Doradca podatkowy
Menadżer skupiający się na projektach związanych z VAT, podatkiem od nieruchomości. W swojej karierze zajmuje się sprawami dot. m.in. rozliczeń międzynarodowych transakcji towarowych, VAT Compliance, obsługi podatkowej e-commerce, rozliczeń podatkowych spółek, ale także stowarzyszeń, spółdzielni i jednostek samorządu terytorialnego. Wspiera także klientów w zakresie spraw celnych i akcyzowych. Magdalena jest współautorką publikacji: „Wpływ centralizacji rozliczeń VAT na funkcjonowanie JST – Vademecum sekretarza jednostki samorządu terytorialnego” pod red. Ryszard Adam Grytner (2018), aktywnie publikuje artykuły na łamach prawo.pl. Związana z Kancelarią TLA od 2012 r. Od 2018 roku posiada tytuł doradcy podatkowego. Absolwentka administracji oraz prawa na Uniwersytecie Wrocławskim, skończyła również kurs kandydatów na księgowego.

Link do rejestracji.