Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Bezpłatne szkolenie "Zabezpieczanie ryzyka walutowego w firmie"

Z okazji 3️0-lecia Jednolitego Rynku Unii Europejskiej w imieniu organizatorów tj. EUROPE DIRECT Kielce oraz Świętokrzyskiego Centrum Innowacji i Transferu Technologii zapraszamy na bezpłatne szkolenie pn. „Zabezpieczanie ryzyka walutowego w firmie".

 

Dlaczego warto wziąć udział?

Jeśli olbrzymie wahania kursów walut, jakie widzimy w ostatnim czasie, sprawiają problemy.

Jeśli na skutek tychże wahań pogarszają się marże handlowe, trudniej jest zaplanować budżet kosztów i przychodów dla zagranicznych kontraktów handlowych.

Jeżeli wahania notowań walut powodują ujemne różnice kursowe w bilansach.

Dla kogo?

Szkolenie jest adresowane dla wszystkich przedsiębiorców, którzy prowadzą działalność eksportową, importową, lub posługują się zagranicznymi walutami w obrotach handlowych. Adresowane głównie do osób, które osobiście przeprowadzają transakcje wymiany walut w swoich firmach (sprzedaż waluty z eksportu oraz zakup waluty na płatności importowe), lub do osób nadzorujących takie transakcje wymiany walut.

Kiedy i gdzie?

Wydarzenie odbędzie się w dniach 14-15 września br. na terenie Politechniki Świętokrzyskiej (bud. B, aula 1.08)

Prowadzący spotkanie:

Jacek Maliszewski – Dyrektor ds. Rynków Finansowych w Domu Maklerskim AFS, autor książki "Zarządzanie Ryzykiem Kursu Walutowego - Poradnik Praktyczny" oraz
Łukasz Leszczyński - Zarządzający Ryzykiem Finansowym w Domu Maklerskim AFS

pokażą same praktyczne (z życia wzięte) przykłady działań zabezpieczających ryzyko walutowe z ostatnich 25 lat. Mało teorii, dużo praktyki.

Zachęcamy do udziału - obowiązują zapisy: http://bitly.pl/yph4k

Szczegółowe informacje na stronie organizatorów: EUROPE DIRECT Kielce oraz Świętokrzyskie Centrum Innowacji i Transferu Technologii

 

 

Update cookies preferences