Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Zapraszamy na konferencję EFNI 9 i pół. Sopot, 1-2 października 2020

Wspólnie z Konfederacją Lewiatan zapraszamy do udziału w Konferencji „EFNI 9 i pół”, która odbędzie się w dniach 1-2 października (czwartek-piątek) 2020 roku w Sopocie.   
Konferencja „EFNI 9 i pół” to wydarzenie przewidziane dla ok. 300 osób. Jego ideą, jak co roku, jest wypracowanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne. Sopot również w tym roku będzie miejscem spotkań i wymiany myśli kilkudziesięciu panelistów oraz polskich i zagranicznych liderów reprezentujących biznes, politykę, edukację, kulturę oraz media. Natomiast, ze względu na pandemię, organizatorzy Europejskiego Forum Nowych Idei (Konfederacja Lewiatan, miasto Sopot i BusinessEurope), zdecydowali, że jubileuszowa 10. edycja Forum nie odbędzie się w tym roku, a zostanie przeniesiona na rok 2021.
Motywem przewodnim Konferencji będą kwestie związane z odbudową i funkcjonowaniem gospodarkw czasie i po kryzysie. Program przewiduje m.in. debaty poświęcone polskiej i europejskiej gospodarce po pandemii, wyzwaniom i szansom związanym z europejskim zielonym ładem, ocenie modeli i efektywności programów wsparcia dla przedsiębiorstw, w tym też w ujęciu europejskim, jak również przewidywanym zmianom na rynkach pracy w szerszym kontekście społecznym. Konferencja będzie również miejscem debat nad wnioskami z Raportu Konfederacji Lewiatan „Impuls dla Polski”. Całość uzupełnią tradycyjne formaty znane z EFNI: spotkania z autorami książek i rozmowy nocnych marków, a także uroczysta kolacja z programem artystycznym. Bardziej szczegółowa agenda dostępna będzie wkrótce.
Pierwsze wydarzenia rozpoczną się 1 października ok. godziny 15.00. Oficjalne otwarcie planowane jest na godzinę 17.00. Konferencja potrwa do piątku (2 października) do godzin popołudniowych (ok. 17.30). Rejestracji na Konferencję należy dokonać pod wskazanym adresem: http://ikongr.es/c/wohjfIFH
Udział w wydarzeniu jest płatny dla wszystkich uczestników i wynosi 945,00 zł netto +23% VAT. Cena obejmuje nocleg (1 doba), udział we wszystkich wydarzeniach programowych i artystycznych, w tym uroczystej kolacji pierwszego dnia, parking (1 doba) oraz lunch, przerwy kawowe i dostęp do transmisji online. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (300), bardzo prosimy o potwierdzenie chęci udziału poprzez rejestrację online do dnia 4 września br. Dziękujemy za zrozumienie i w przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do dyspozycji.
Podczas Konferencji wdrożone zostaną zalecenia dotyczące reżimów sanitarnych. Cały czas monitorujemy sytuację epidemiczną i możliwości zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom. W przypadku zmiany sytuacji epidemicznej zastrzegamy możliwość odwołania wydarzenia lub zmiany jego formuły.

Konfederacja Lewiatan