Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Trwa nabór na studia MBA na UJK Kielce

W ubiegłym roku z uwagi na niewystarczająca liczbę zapisów nie udało się otworzyć na UJK Kielce Programu MBA. Aktualnie - Gdańska Fundacja Kształcenia Managerów oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego prowadzą ponowny nabór.
Dlaczego program MBA?
Program Executive Master of Business Administration to interdyscyplinarny program integrujący kompetencje z zarządzania, finansów oraz umiejętności miękkich, które pomagają w zdobyciu, uporządkowaniu i pogłębieniu umiejętności menedżerskich. Takich możliwości nie dają inne studia. Wszystkie zajęcia kładą nacisk na aspekt praktyczny, aby uczestnicy mogli wdrożyć najnowsze rozwiązania i metody pracy do codziennych obowiązków. Trenerzy GFKM posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej specjalizacji, są praktykami i ekspertami. Wykorzystują interaktywne metody nauczania, w trakcie zajęć tworzą przestrzeń wymiany doświadczeń i poglądów, prezentują case studies. Ćwiczenia i warsztaty czynią nasz program wyjątkowym.
Program Executive MBA to przepustka do najnowszej i praktycznej wiedzy przekazywanej przez ekspertów – praktyków. Znają każdy szczegół przekazywanego zagadnienia, dzięki czemu  „trudne” zajęcia stają się zrozumiałe i ciekawe. Program Executive Master of Business Administration to esencja wiedzy, którą powinien posiadać każdy menedżer i przedsiębiorca.
Ukończenie program z dyplomem Executive Master of Business Administration budzi zaufanie wśród pracodawców, jest synonimem bardzo szerokiej i praktycznej wiedzy biznesowej. To znak najwyższej jakości w edukacji. Program Executive MBA otwiera możliwości na nową, lepszą pracę już w trakcie jego trwania. Nowe przyjaźnie zawarte podczas zajęć kiełkują i znajdują wspólną przestrzeń dialogu również w relacjach biznesowych. Program Executive MBA to ugruntowanie pozycji na rynku pracy i potwierdzenie wysokich kompetencji menedżerskich. Najlepszą motywacją do podjęcia Executive MBA to przekrojowa, praktyczna wiedza oraz chęć rozwoju.
Dlaczego MBA w GFKM?
Program Executive MBA GFKM jest realizowany we współpracy z Uniwersytetem Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz jest walidowany przez Institut d’Administration des Enterprises Aix–Marseille. Institut d’Administration des Enterprises Aix–Marseille – IAE Aix–Marseille jest czołową francuską szkołą biznesu. IAE specjalizuje się w studiach podyplomowych dla biznesu (20% studiujących to studenci zagraniczni z 50 krajów) i oferuje 3 programy MBA, w tym jeden międzynarodowy we współpracy z 5 europejskimi uczelniami. Posiada 2 międzynarodowe akredytacje dla  Programów MBA – EQUIS wydawany przez European Foundation for Management Development i akredytację The Association of MBAs.

Executive MBA w Kielcach - szczegóły

Do pobrania