Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Targi KIELCE WORK SAFETY EXPO 07-09.2018 r.

Wspólnie z Targami Kielce organizujemy w dniach 7-9 czerwca br. Międzynarodowe Targi Bezpieczeństwa i Ochrony Pracy oraz Zabezpieczeń Przeciwpożarowych KIELCE WORK SAFETY-EXPO.

 

 

 

 W pierwszym dniu targów odbędzie się seminarium dedykowane pracodawcom dotyczące Bezpieczeństwa i Higieny Pracy. Seminarium pt. Bezpłatne porady i konsultacje dla pracodawców w zakresie BHP poprowadzą Janusz Borówka członek sieci ekspertów certyfikowanych przez Centralny Instytut Ochrony Pracy oraz  właściciel Firmy Rodzinnej "Borówka"  Janusz Borówka z Jędrzejowa. Drugim prelegentem będzie Andrzej Dziedzic - biegły sądowy z zakresu BHP wpisany na listę Prezesa Sądu Okręgowego w Tarnowie, certyfikowany przez Centralny Instytut Ochrony Pracy oraz właściciel Biura Doradczo- Usługowego BHP Andrzej Dziedzic z Dąbrowy Tarnowskiej.

 

 

Seminarium odbędzie się w sali konferencyjnej G2 w hali G o godzinie 12:00. 

 

Ponadto tego samego dnia  przy stoisku informacyjnym ŚZPP Lewiatan na Targach Kielce Janusz Borówka będze udzielał konsultacji/porad w zakresie BHP. Odwiedzający w tym dniu Targi Kielce przy naszym stoisku będą mogli także skorzystać z porad doradcy ubezpieczeń z Kancelarii Doradztwa Finansowego, której właścicielem jest Małgorzata Suchodolska.

 

 

Szczegółowy harmonogram seminarium oraz konsultacji znajduje się w załączeniu.

 

 

Zgłoszenia do udziału w seminarium proszę kierować pod nr telefonu 41 341 70 39 lub na adres e-mail: biuro@szpp.eu do 04.06.2018 r.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Targach!.

 

Update cookies preferences