Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Targi Hannover Messe 2019

W dniach 1-5 kwietnia 2019 r. odbędą się jedne z najważniejszych na świecie targi technologii, innowacji i automatyki w przemyśle Hannover Messe 2019. Jest to największe światowe wydarzenie z zakresu technologii dla przemysłu. W ramach przyszłorocznej edycji, której krajem partnerskim będzie Indonezja, odbędą się targi specjalistyczne:

 

- Automatyzacja Produkcji i Procesów oraz Systemy Automatyzacji;


- Zintegrowane Procesy Przemysłowe oraz Systemy Informatyczne i Telekomunikacyjne;


- Wytwarzanie Energii Źródeł Konwencjonalnych i Odnawialnych, Zaopatrzenie w Energię oraz Przesył i Dystrybucja Energii;


- Dostawy Materiałów do Produkcji oraz Komponentów i Systemów dla Przemysłów Pojazdów Mechanicznych, Maszynowego i Urządzeń Przemysłowych;


Prace Badawczo-Rozwojowe i Transfer Technologii;


Dom Polski Wschodniej, który zaplanował udział w tej imprezie, chciałby pokazać podczas wydarzenia różnorodność i dynamikę gospodarki polski wschodniej opartej na innowacjach i rozbudować nasze międzynarodowe relacje zagraniczne. Planowane jest podjęcie współpracy z Klastrem Obróbki Metali w celu zabezpieczenie powierzchni wystawienniczej w formie wspólnego stoiska dla podmiotów z województw Polski Wschodniej.

 

Wszyscy uczestnicy wydarzenia będą dysponować wspólną powierzchnią wystawienniczą oraz będą mieli możliwość skorzystania z programu oferowanego uczestnikom targów. Koszty dojazdu, wyżywienia i zakwaterowania pozostają w gestii uczestników. Więcej szczegółów na temat targów znajduje się pod adresem: http://www.hannovermesse.de.


Zgłoszenia do udziału w targach w formie wypełnionej elektronicznie karty zgłoszeniowej proszę przesłać do dnia 11 stycznia 2019 r. na adres konrad.cedro@sejmik.kielce.pl, decyduje kolejność zgłoszeń.


Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się z Panem Konradem Cedro, Przedstawicielem Regionu Świętokrzyskiego w Brukseli – Biuro Regionalne Województwa Świętokrzyskiego w Brukseli funkcjonujące w ramach Departamentu Polityki Regionalnej UMWŚ, tel. +32 2 738 02 27.

 


Update cookies preferences