Nasze bieżące działania

nagroda rupniewski

Z ogromną satysfakcją informujemy, iż Stanisław Rupniewski został laureatem Nagrody Miasta Kielce. Stanisław Rupniewski jest prezesem Zarządu Przedsiębiorstwa Handlowo- Technicznego Supon Sp. z o.o., które jest członkiem Świętokrzyskiego Związku Pracodawców Prywatnych Lewiatan. 

 

 

Nagroda Miasta Kielce jest przyznawana od 1995 roku osobom bądź grupom, które przyczyniły się do promocji i rozwoju miasta.  Nagroda przyznawana jest przez prezydenta miasta w porozumieniu z konwentem Rady Miejskiej. Otrzymać ją mogą osoby indywidualne, jak i grupy. Wręczenie statuetek, dyplomów, złotych spinek i nagród pieniężnych odbywa się w Kieleckim Centrum Kultury.

 

Stanisław Rupniewski to przedsiębiorca w branży BHP, ochrony przeciwpożarowej i systemów bezpieczeństwa oraz Prezes zarządu przedsiębiorstwa Supon. Przez 16 lat był radnym miejskim w Kielcach. Jest autorem nowatorskich i innowacyjnych rozwiązań technicznych oraz nowych technologii w ochronie przeciwpożarowej w Polsce i Europie. Z jego inicjatywy reaktywowano Forum Gospodarcze Województwa Świętokrzyskiego. Jest zaangażowany w działalność na rzecz niepełnosprawnych, chorych i potrzebujących. Stanisław Rupniewski jest absolwentem Politechniki Świętokrzyskiej, laureatem dyplomu „Kreator Miejsc Pracy”. Wyróżniony został również tytułem „Pracodawca przyjazny rodzinie” za stosowanie elastycznych i sprzyjających rodzinom form zatrudnienia. Przez Polską Organizację Pracodawców Osób Niepełnosprawnych nagrodzony tytułem „Lodołamacz” w kategorii „Otwarty Rynek Pracy’.

Stanisław Rupniewski swoją nagrodę przekazał na fundację „Vive serce dzieciom”.

 

Serdecznie gratulujemy Stanisławowi Rupiewskiemu tego prestiżowego wyróżnienia, jednocześnie życząc kolejnych osiągnięć i satysfakcji z wykonywanej pracy.

 

Zachęcamy do zapoznania się z relacją wydarzenia i sylwetkami pozostałych laureatów - https://bit.ly/2GREefK, https://bit.ly/2EqdD5V.