Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Aplikacja mobilna Konfederacja Lewiatan

Konfederacja Lewiatan przygotowała darmową aplikację mobilną, dzięki której najważniejsze informacje o naszych działaniach oraz kontakt do ekspertów będzie zawsze "pod ręką". Jeżeli pracujesz w firmie zrzeszonej w Lewiatanie, uzyskasz także dostęp do wykazu aktualnych prac parlamentarnych oraz konsultacji aktów prawnych.

 

Nasza aplikacja to dostęp do:

- aktualności,

- kalendarium,

- wydarzeń,

- stanowisk,

- konsultacji (dla członków),

- prac parlamentarnych,

- ekspertów,

- kanałów social media.

 

Z poziomu aplikacji masz szybki i wygodny dostęp do najświeższych informacji o naszych działaniach i nadchodzących wydarzeniach.

 

Co poniedziałek dostaniesz od nas pakiet najważniejszych informacji. Wiadomość push przypomni, że w aplikacji czeka na Ciebie nowy numer Raportu tygodniowego.

 

Raport dostępny jest w panelu bocznym.

 

Dzięki aplikacji możesz skontaktować się bezpośrednio z ekspertami Lewiatana oraz przejrzeć nasz bieżący feed na mediach społecznościowych.

 

W sekcji Konsultacje zobaczysz podsumowania aktualnie prowadzonych konsultacji legislacyjnych oraz będziesz mógł nawiązać kontakt z ekspertem prowadzącym projekt. W niektórych konsultacjach dostępna jest także funkcja głosowania.

 

W bocznym panelu aplikacji kliknij "Zaloguj się", a następnie "Zarejestruj się". Pamiętaj, aby podać służbowy adres e-mail.