Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Wrzesień 2015

wrzesień

21

2015

V Świętokrzyska Debata Gospodarcza już wkrótce!

Debata odbędzie się 1 października 2015r. (czwartek), w Centrum Kongersowym Targów Kielce. Serdecznie Państwa na nią zapraszamy!
czytaj więcej

wrzesień

17

2015

Coaching biznesowy na UJK

Wydział Zarządzania Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach uruchamia nowy elitarny kierunek studiów podyplomowych - coaching biznesowy. 
czytaj więcej

wrzesień

10

2015

Seminarium Euro na innowacje i B+R

Zapraszamy na seminarium dotyczące dotacji na innowacje i B+R. Przypominamy, że właśnie w tym obszarze będą ogłoszone pierwsze konkursy w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego, dlatego warto wiedzieć, jak właściwie się do nich przygotować.
czytaj więcej

wrzesień

09

2015

Targi Wspólpracy Międzynarodowej w Kielcach

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej w Kielcach serdecznie zaprasza do udziału w trzeciej edycji konferencji "Targi Współpracy Międzynarodowej Regionu Świętokrzyskiego".  
czytaj więcej

wrzesień

03

2015

Dni Dla Biznesu w Targach Kielce

W dnia 1-2 października 2015r. w Targach Kielce organizowane są Dni Dla Bizensu. To dwudniowe targi usług dla przedsiębiorstw, połączone z seminariami i panelami dyskusyjnymi na temat podatków. ŚZPP Lewiatan jest partnerem tego wydarzenia.  
czytaj więcej

wrzesień

01

2015

Czarna Lista Barier w obszarze funduszy europejskich

Rozpoczęliśmy proces tworzenia Czarnej Listy Barier w nowej odsłonie. Chcielibyśmy, żeby CLB funkcjonowała jako witryna internetowa, regularnie aktualizowana (np. co kwartał), w odróżnieniu do wydawanego raz w roku zbioru barier w postaci publikacji.
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.