Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Sierpień 2014

wrzesień

19

2014

Lewiatan chce zmian w ustawie o OZE

Prowadzenia równoległych prac sejmowej Komisji Nadzwyczajnej ds. Energetyki i Surowców Energetycznych oraz rozmów z Komisją Europejską w zakresie zgodności zmian w systemie wsparcia OZE z przepisami o dozwolonej pomocy publicznej - domaga się Rada OZE Konfederacji Lewiatan.
czytaj więcej

wrzesień

19

2014

Ostatnia szansa na zakup akredytacji na EFNI 2014 w atrakcyjnej ceni

Tylko do 31 sierpnia akredytacje na EFNI 2014 można nabyć z 15% rabatem. To również ostatni dzwonek dla tych, którzy planują obecność na Forum i chcą skorzystać z atrakcyjnej oferty rekomendowanych przez organizatorów EFNI hoteli w Sopocie.
czytaj więcej

wrzesień

19

2014

Środki z Krajowego Funduszu Szkoleniowego w Skarżysku-Kamiennej

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej w związku z otrzymaniem kwoty 68.000 zł w ramach Krajowego Funduszu Szkoleniowego ogłasza dla...
czytaj więcej

sierpień

06

2014

Polska Wschodnia będzie miała swój program

W związku z doniesieniami medialnymi dotyczącymi Programu Polska Wschodnia na lata 2014-2020, PARP informuje, że Komisja Europejska już w maju wyraziła zgodę na dodatkowe wsparcie dla tego makroregionu w formie dedykowanego programu. Obecnie trwają negocjacje jego treści.
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.