Nasze bieżące działania

Rejestracja na IV Kongres Mobilności Pracy otwarta

Ruszyła rejestracja na IV Europejski Kongres Mobilności - największe wydarzenie w Europie poświęcone delegowaniu pracowników w ramach świadczenia usług na unijnym rynku. Tegoroczny IV EKMP będzie największą ze wszystkich dotychczasowych edycji pod względem zarówno spodziewanej ilości uczestników, jak również prelegentów i ekspertów.


Pierwszy dzień poświęcony będzie w tym roku problemowi nowelizacji dyrektywy o delegowaniu pracowników, która w swoim założeniu ma m.in. zrównać wynagrodzenia pracowników delegowanych z lokalnymi oraz skrócić czas delegowania pracowników nawet do 6 miesięcy.

 

W drugim dniu odbędą się praktyczne warsztaty dla przedstawicieli biznesu. W tym roku planujemy co najmniej 10 prelekcji, które poprowadzą prawnicy i eksperci z najlepszych polskich kancelarii prawniczych i doradczych, specjalizujący się w różnych aspektach mobilności pracy i usług.

 

Wydarzenie tradycyjnie odbędzie się pod Wysokim Patronatem Parlamentu Europejskiego. Swoją obecność w pierwszym dniu potwierdziła Marianne Thyssen, Komisarz ds. Zatrudnienia, Spraw Społecznych, Umiejętności i Mobilności Pracy, a krótkie przemówienie otwierające wygłosi wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Valdis Dombrovskis.

 

Od 1 października Członkowie Konfederacji Lewiatan mogą skorzystać ze specjalnej zniżki w wysokości 20%!

 

Więcej informacji oraz program znajduje się na stronie www.ekmp.pl

 

Centrum Kongresowe ICE, Kraków

7-8 listopada 2016