Nasze bieżące działania

Nasze bieżące działania

Kwiecień 2015

kwiecień

27

2015

W sierpniu bezrobocie poniżej 10 proc.

Stopa bezrobocia w marcu wyniosła 11,7 proc., w lutym wynosiła 12 proc. - poinformował Główny Urząd Statystyczny  
czytaj więcej

kwiecień

21

2015

Tajwańska Misja Handlowa 2015

Taiwan External Trade Development Council (TAITRA) zaprasza na bezpłatne spotkania handlowe z grupą 31 tajwańskich przedsiębiorstw. Firmy przyjeżdżają do Polski w celu pozyskania potencjalnych partnerów biznesowych. Tajwan słynie z innowacyjnych technologii oraz wysokiej jakości produktów. Jest to niepowtarzalna okazja, by osobiście zapoznać się z...
czytaj więcej

kwiecień

20

2015

Rynek, biznes, praca - nowy numer

Oto szósty numer naszego magazynu "Rynek, biznes, praca". Znajdziecie w nim m.in.: podsmowanie badań "Diagnozy Społecznej" prof. Czapińskiego rozmowę z Jeremim Mordasewiczem na temat kosztów biurokracji w Polsce sposoby wsparcia przedsiębiorstw - zwrotne czy bezzwrotne wpływ zaufania na rozój...
czytaj więcej

kwiecień

17

2015

Starachowice: I Forum Przedsiębiorczości

Serdecznie zapraszamy na I Forum Przedsiębiorczości, które odbędzie się w Starachowicach, w dniach 23-24 kwietnia 2015r. ŚZPP Lewiatan, wraz z Prezydentem Miasta Starachowice sprawują nad tym wydarzeniem patronat medialny. Organizatorem wydarzenia jest Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego Workhouse.  
czytaj więcej

kwiecień

16

2015

WUP w Kielcach zaprasza na konferencję dot. KFS

Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach zaprasza na konferencję pn: "Krajowy Fundusz Szkoleniowy kluczem do rozwoju świętokrzyskich firm".  Konferencja odbędzie się 20 kwietnia 2015r. w sali kameralnej Filharmonii Świętokrzyskiej im. Oskara Kolberga w Kielcach.
czytaj więcej

kwiecień

15

2015

O biznesie przy kawie

Szanowni Państwo, z przyczyn organizacyjnych jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowane na 23 kwietnia spotkanie "O biznesie przy kawie". Za zmiany przepraszamy.  
czytaj więcej

kwiecień

13

2015

Bezpłatny kurs język angielskiego dla pracowników

W imieniu firmy Advance zapraszamy do skorzystania z możliwości bezpłatnego kursu języka angielskiego przygotowujące do egzaminów TOEIC®.  
czytaj więcej

kwiecień

13

2015

Świętokrzyska Nagroda Jakości

Świętokrzyska Nagroda Jakości od lat z powodzeniem promuje i nagradza wyróżniające się w regionie przedsiębiorstwa, instytucje, organizacje. Konkurs pomaga wyłonić najlepsze jednostki w regionie, które dostrzegły możliwość ustawicznego i efektywnego rozwoju w zarządzaniu przez jakość, osiągnęły i nadal osiągają kolejne długotrwałe sukcesy dzięki...
czytaj więcej

Skontaktuj się z nami

Podmioty zainteresowane współpracą (firmy/instytucje i/lub osoby fizyczne) prosimy o odesłanie na adres: a.kaczor@szpp.eu danych formularza zgłoszeniowego. W przypadku, gdy ofertę będzie składać instytucja/firma prosimy o przesłanie informacji osobno dla każdego eksperta.  Termin złożenia ofert: nabór ciągły - do odwołania.