Nasze bieżące działania

„Świętokrzyska Victoria” po raz ósmy

Zachęcamy przedsiębiorców z regionu  do zgłaszania swoich kandydatur w organizowanej przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego ósmej już edycji Nagrody Marszałka pod nazwą „Świętokrzyska Victoria”. Podobnie jak w poprzednich latach nagrodę otrzymają ci, którzy swoja pracą przyczyniają się do rozwoju i promocji województwa.


Nagroda przyznana zostanie w trzech kategoriach:

 

  • "Osobowość” – dla osób fizycznych,
  • ”Przedsiębiorczość” – dla przedsiębiorców,
  • ”Samorządność” – dla jednostek samorządu terytorialnego.

 

O wyborze laureatów zdecyduje Kapituła Nagrody, w skład której wchodzą przedstawiciele samorządu, nauki, biznesu i organizacji pozarządowych. Zwycięzców "Świętokrzyskiej Victorii" poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 9 lutego 2016 roku w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach.  Laureaci nagrody otrzymają statuetki, certyfikaty oraz tytuły "Laureat Nagrody Marszałka - Świętokrzyska Victoria".

 

Celem nagrody jest wspieranie prorozwojowych inicjatyw osób fizycznych i prawnych działających na terenie województwa świętokrzyskiego, promocja dobrych praktyk w zakresie zarządzania i kreowania rozwoju regionu oraz uhonorowanie najbardziej aktywnych samorządów, firm ora zosób. Dokumentację opisującą dokonania zgłaszanych kandydatów w wersji papierowej i elektronicznej, należy  do 15 styczna 2016 r. wysłać na adres:

 

Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego Al. IX Wieków Kielc 3 , 25-516 Kielce z dopiskiem „Świętokrzyska Victoria” lub złożyć osobiście w Kancelarii Zarządu, Anna Kudła Bud. C2, pok.106; tel. 41 342 15 43; adres e-mail: anna.kudla@sejmik.kielce.pl